Tipy pro efektivní balení před stěhováním

Máme pro vás 7 skvělých a osvědčených tipů, se kterými stěhování svého bytu či domu zvládnete na jedničku. Podívejte se dále, jak ušetřit na stěhování a na koho se obrátit při stěhování v Praze. 

Buďte pečliví pří plánování stěhování 

Stěhování nemusí nutně představovat chaos, nepořádek, stres a rozbité skleničky. Jděte na to chytře! Přečtěte si chytré rady a reference našich stěhováků z PROFIGROUP, kteří za více jak šestnáct let praxe přestěhovali nespočet bytů a domů. Stěhujeme v Praze a širokém okolí!

Základem snadného stěhování je dobrá příprava. Tak tedy vše pečlivě zabalte. Jednotlivé krabice popište a dobře uzavřete. Pro stěhování si objednejte zodpovědnou stěhovací firmu. Například naši stěhováci z PROFIGROUP vám budou nápomocni pro stěhování jednotlivých krabic při stěhování i montování a přípravě na jeho další použití na vaší nové adrese.  

Zajistěte parkování

Největším problémem je při stěhování parkování. Zvláště velká stěhovací auta potřebují dostatek prostoru. Dříve, než k vám přijedou naši stěhováci z PROFIGROUP, zajistěte parkování. Jestliže ale bydlíte v centru města, navíc tam, kde se nemůže běžně s autem vjíždět, budete muset vyřešit povolení, aby bylo vůbec možné všechny věci naložit. To samé platí o místě vyložení nákladu.

7 tipů pro snadné stěhování 

  • Těžké věci dejte do menších krabic, snadněji se přenášejí. Zajistěte, ať se neprotrhnou.

  • Křehké věci důkladně zabalte do novin nebo bublinkové fólie, případně je obalte oblečením.

  • Tekuté věci obalte strečkou, zabráníte jejich případnému vytečení.

  • Neplýtvejte krabice na oblečení. Na jeho převoz dobře poslouží i velké plastové pytle.

  • Šroubky a další drobnosti z rozloženého nábytku dejte do uzavíratelného sáčku a viditelně popište, o jaký nábytek se jedná.

  • Box s nářadím uložte do krabice, kterou snadno najdete, a bude vám při ruce. 

  • Jednu stěhovací krabici vyhraďte na věci, jež budete potřebovat hned po nastěhování. Do ní dejte prodlužku, nabíječky, jar a houbičku, plastové hrnečky, blok, propisku nebo třeba ručníky.

Jak se vystěhovat bez zbytečných časových prodlev

Ani stěhování nemusí být noční můrou, pokud dáte na rady našich stěhováků od PROFIGROUP. Pokud potřebujete rychle vystěhovat celý inventář vaší domácnosti tak, abyste nezablokovali dopravu během dopravní špičky, stačí se řídit našimi jednoduchými radami. Naši stěhováci si poradí i se stěhováním v centru Prahy a jiných městech tak, aby nedošlo k nepříjemným situacím. 

stěhování Praha
kvalitní stěhování
levné stěhování

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.