Stěhování podniků

Stěhování podniků v Praze a okolí nemusí být nutně oříšek. Stačí si na pomoc pozvat zdatné stěhováky z PROFIGROUP: Přední stěhovací firmy, která ročně realizuje stovky zakázek. 

Efektivní stěhování v Praze

Máte menší podnik nebo velkou výrobní halu? Efektivita při stěhování se nutně zobrazuje v nákladech. Využijte proto mnoho nadstandardních služeb a zjistěte, kolik vás stěhování podniku v Praze bude ve výsledku stát. Zjistíte, že díky našim zkušenostem vše zvládnete rychle a hlavně cenově výhodně. 

Půjčujeme obalový materiál

Dle vašich požadavků vám kromě stěhování, můžeme nabídnout celou řadu nadstandardních služeb. Mezi nejčastější patří půjčení krabic na stěhování a obalový materiál. Naši proškolení stěhováci si poradí s demontáží nábytku, regálů a samozřejmě ostatního vybavení. Minimalizujeme dopad stěhování na provoz firmy, stěhujeme dle předem stanoveného časového harmonogramu tak, abyste nemuseli zohledňovat výrobní procesy vaší firmy. 

TIP NA STĚHOVÁNÍ: Rezervujte si stěhování u PROFIGROUP s předstihem. Odpadnou vám starosti s tím, kdo a čím vám přestěhuje vaši firmu!

Proč si zavolat PROFIGROUP?

Zavolejte si nás pro stěhování firmy. Připravíme pro vás nejlepší řešení stěhování za bezkonkurenční ceny. Náš ceník stěhování vám pomůže k základnímu odhadu, náš technik pak přímo ve vaší firmě určí konkrétní cenový rozpočet. 

  • stěhujeme podle domluveného časového harmonogramu
  • půjčujeme balicí materiál i obalový materiál
  • demontujeme veškeré vybavení a připravíme věci na převoz
  • jsme odborníci na stěhování těžkých břemen a trezorů
  • po stěhování smontujeme nábytek a připravíme jej k použití
  • při stěhování jsme jištěni pojistkou 

Objednejte si stěhování podniků v Praze a okolí 

Podívejte se na naše reference a zjistěte, kolik zakázek za sebou již máme. S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte a máte naprostou jistotu, že vše proběhne podle vašich představ.

Stěhování firem Praha
přestěhování kanceláře Praha
stěhujeme podniky v Praze

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.