Stěhování Praha 15, v klidu a rychle

Stěhujete se na Praze 15 a hledáte spolehlivou a levnou stěhovací firmu? Jedině s našimi zkušenými stěhováky z PROFIGROUP můžete ušetřit i několik desítek procent za stěhování. 

Stěhujte se v klidu

Stěhování může vyvolat stres a paniku. Vyhněte se obojímu. Při balení zvolte systematický postup. Jednoduše balte podle jednotlivých místností a to stylem od nepotřebných věcí až po ty nejdůležitější. Všechny krabice nezapomeňte označit. Hodit se bude také seznam věcí obsažených v krabici. 

Každou krabici pečlivě zvažte a zabalte 

Při balení doporučujeme krabice nepřeplňovat. Pro bezpečné stěhování musíte dodržovat celkovou váhu na krabici. Těžké krabice mohou být nepohodlné také pro stěhováky. Ty si mohou dokonce navýšit částku za manipulaci s těžkými věcmi. Naši stěhováci v PROFIGROUP doporučují váhu jedné krabice v rozmezí 10-12 Kg.

Proč si objednat stěhování v Praze 15 u nás:

  • stěhujeme byty, domy, firmy i sklady
  • k práci používáme kvalitní stěhovací pomůcky
  • při stěhování jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
  • zajišťujeme stěhování na klíč
  • umíme stěhovat i z vysokých pater bez výtahu
  • nabízíme pronájem skladu pro krátkodobé uložení 
  • zajišťujeme vyklízení bytu, půdy, garáže, aj. 

Nezapomeňte si rezervovat termín včas 

Dříve, než se pustíte do balení, rezervujte si termín v našem diáři. Poté k vám pošleme technika, který s vámi projde stěhovací plán, doporučí jednotlivé služby stěhování, spočítá obalový materiál a připraví cenovou kalkulaci. V den D k vám přijedeme s dostatečně velkým a moderním stěhovacím vozem. Při stěhování používáme výhradně profi stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. Podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době se stěhováním pomohli a vyzkoušejte naše služby i vy!

Stěhování Praha.
Stěhovat byt v praze.
Stěhování bytu v Praze.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.