Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Řevnice, jak ušetřit při stěhování

18. 06. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Řevnice

Stěhování v Řevnicích a okolí doporučujeme svěřit do rukou profesionálů. Objednejte si stěhovací firmu PROFIGROUP pro odvoz vybavení vaší domácnosti. Naši stěhováci vám také poradí, jak se přestěhovat a nepřijít při tom o nervy.

Stěhování Řevnice a okolí

Plánujete se přestěhovat v okolí Řevnic? Dříve, než se pustíte do stěhování v Řevnicích a to jednotlivých místností ve vašem bytě či domě, doporučujeme si rezervovat termín v diáři u naší stěhovací firmy PROFIGROUP.

Proč si objednat stěhovací firmu

Jedině zkušení stěhováci dobře vědí, jak manipulovat s jednotlivými kusy nábytku, elektrospotřebiči nebo vybavením garáže, dílny apod. Pro práci naši stěhováci z PROFIGROUP používají výhradně profi stěhovací pomůcky, při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti, disponují vlastními stěhovacími vozy a hlavně vám půjčí veškerý obalový materiál včetně krabic, které byste museli jinak složitě hledat a shánět třeba v supermarketech. 

Potřebujete přechodně pronajmout slady?

Pokud se potřebujete přestěhovat o víkendu a klíče od nového bytu dostanete až začátkem týdne, určitě budete potřebovat velké prostory, kam jednoduše uložíte inventář vaší domácnosti. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vlastní moderní a suché sklady k pronájmu. Stačí si s našimi techniky domluvit velikost skladu k pronájmu a naši stěhováci vám přestěhují veškeré vybavení vaší domácnosti do pronajatého skladu a pak na novou adresu. 

Co s křehkými předměty a masivním nábytkem

Historicky cenný nábytek, masivní komody, křehké sochy nebo historicky cenné obrazy má dnes doma téměř každý. Pokud i vy máte doma předměty, které je nutné stěhovat se výšenou opatrností, jako je například piano, velké skříně po babičce nebo velká elektronika, přes úzké dveře je to opravdu oříšek. 

Stěhováci z PROFIGROUP mají bohaté zkušenosti, jak přestěhovat masivní nábytek i velké skříně z malých bytů nebo v domech bez výtahu. Pro práci v takových podmínkách jsou pravidelně školeni a mají bohaté reference.  

Pro stěhování křehkých předmětů doporučujeme vše pečlivě obalit papírem nebo bublinkovou folií. Upozorněte však stěhováky, aby na dané krabice dávali zvýšený pozor.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?