Stěhování Řevnice, jak ušetřit při stěhování

Stěhování v Řevnicích a okolí doporučujeme svěřit do rukou profesionálů. Objednejte si stěhovací firmu PROFIGROUP pro odvoz vybavení vaší domácnosti. Naši stěhováci vám také poradí, jak se přestěhovat a nepřijít při tom o nervy.

Stěhování Řevnice a okolí

Plánujete se přestěhovat v okolí Řevnic? Dříve, než se pustíte do stěhování v Řevnicích a to jednotlivých místností ve vašem bytě či domě, doporučujeme si rezervovat termín v diáři u naší stěhovací firmy PROFIGROUP.

Proč si objednat stěhovací firmu

Jedině zkušení stěhováci dobře vědí, jak manipulovat s jednotlivými kusy nábytku, elektrospotřebiči nebo vybavením garáže, dílny apod. Pro práci naši stěhováci z PROFIGROUP používají výhradně profi stěhovací pomůcky, při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti, disponují vlastními stěhovacími vozy a hlavně vám půjčí veškerý obalový materiál včetně krabic, které byste museli jinak složitě hledat a shánět třeba v supermarketech. 

Potřebujete přechodně pronajmout slady?

Pokud se potřebujete přestěhovat o víkendu a klíče od nového bytu dostanete až začátkem týdne, určitě budete potřebovat velké prostory, kam jednoduše uložíte inventář vaší domácnosti. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vlastní moderní a suché sklady k pronájmu. Stačí si s našimi techniky domluvit velikost skladu k pronájmu a naši stěhováci vám přestěhují veškeré vybavení vaší domácnosti do pronajatého skladu a pak na novou adresu. 

Co s křehkými předměty a masivním nábytkem

Historicky cenný nábytek, masivní komody, křehké sochy nebo historicky cenné obrazy má dnes doma téměř každý. Pokud i vy máte doma předměty, které je nutné stěhovat se výšenou opatrností, jako je například piano, velké skříně po babičce nebo velká elektronika, přes úzké dveře je to opravdu oříšek. 

Stěhováci z PROFIGROUP mají bohaté zkušenosti, jak přestěhovat masivní nábytek i velké skříně z malých bytů nebo v domech bez výtahu. Pro práci v takových podmínkách jsou pravidelně školeni a mají bohaté reference.  

Pro stěhování křehkých předmětů doporučujeme vše pečlivě obalit papírem nebo bublinkovou folií. Upozorněte však stěhováky, aby na dané krabice dávali zvýšený pozor.

stěhování Řevnice
stěhování krabic
stěhování bytu Řevnice

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.