Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujete se ? Poradíme jak vše připravit

15. 09. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Stěhování se kvapem blíží a tak nezbývá nic jiného, než se pomalu pustit do balení. Jak a kde začít? Přečtěte si rady našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. 

Se stěhováním začněte měsíc dopředu 

Máte několik týdnů do dne D a říkáte si, že těch pár krabic stihnete zabalit během několika dní? Opak je pravdou. Stěhování i toho nejmenšího bytu zabere mnohem více času, než očekáváte a ve výsledku se budete muset poprat se situacemi, která vás možná zprvu ani nenapadnou. Jednak je to shánění obalového materiálu, kartonů a krabic a také třídění nejrůznějších tretek, které jste za roky nasbírali a rozhodně je nechcete balit a stěhovat na novou adresu. 

Proto naši stěhováci z PROFIGROUP doporučují, začít s balením měsíc dopředu. Objednejte si k vám domů našeho technika, který vám zdarma půjčí nejen krabice, ale veškerý obalový materiál. Díky tomu ušetříte mnoho finančních výdajů! 

Stěhování krok za krokem 

Nadešel správný čas zavolat našeho technika a nechat si spočítat cenovou kalkulaci za stěhování v Praze a domluvit potřebné množství stěhovacích krabic a obalového materiálu.  Dojděte si na poštu zařídit její přeposílání a odhlaste služby (popelnice, elektřina, voda, plyn, kabelová televize, internet…). Jestliže bydlíte v centru Prahy, pak nezapomeňte zařídit parkování před domem. To samé doporučujeme udělat i v místě nového bydliště.

Dejte včas vědět přátelům, že potřebujete jejich pomoc 

Začněte s balením sezónního oblečení a výzdob, pokračujte knihovnou a komodami, ve kterých je "všehochuť" co zrovna nepotřebujete. Proberte se dokumenty, oblečení (co nenosíte, použijte k balení, na hadry, nebo vyhoďte).

Každou krabici si popište nebo přehledně označte. 

Máte hodně věcí a už teď víte, že se vám do nového domova nevejdou? Pokud se s nimi nechcete rozloučit, nebo se jedná o neskladné kousky, pronajměte si u našich stěhováků skladové prostory nebo skladové kontejnery. Získáte mnoho prostoru za nejvýhodnějších podmínek v Praze. 

Už zbývá jen týden do stěhování 

- Zabalte malé spotřebiče, které už nebudete potřebovat

- Lednici zbavte zásob 

- Připravte si zavazadlo na prvních pár dní v novém

- Psychicky se nalaďte na den D 

Podívejte se na další tipy od našich zkušených stěhováků a prohlédněte si naše reference, komu jsme v Praze pomohli se stěhováním

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?