Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujte se bez starostí

11. 06. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování firem

Stěhujte se bez starostí a s úsměvem! Jedině s profi stěhovací firmou PROFIGROUP získáte nadstandardní služby stěhování v Praze zdarma a ještě vám naši stěhováci poradí, jak ušetřit na stěhování v Praze Pankráci. 

Jak se přestěhovat a neztratit orientaci?

Spousta zmatů při stěhování na novou adresu vzniká nesprávným balením nebo špatným popisem krabic. Doporučujeme proto při samotném balení postupovat podle jednotlivých místností a to stylem od nepotřebných věcí až po ty nejdůležitější. Všechny krabice nezapomeňte označit. Hodit se bude také seznam věcí obsažených v krabici. 

Hlídejte váhu krabic

Nesnažte se vše schovat do jediné krabice. Pravidlo pro bezpečné stěhování je dodržení váhy krabic. Nejen, že přílišná váha komplikuje případnou manipulaci s krabicemi při samotném balení ve chvíli, kdy někam potřebujete posunout jednu krabici, abyste se dostali k druhé. Těžké krabice mohou být nepohodlné také pro stěhováky. Ty si mohou navýšit částku za stěhování těžkých břemen. Naši stěhováci v PROFIGROUP doporučují váhu jedné krabice v rozmezí 10-12 Kg.

Objednejte si stěhováky s předstihem

Až budete vědět datum stěhování, ihned se obraťte na naší stěhovací firmu PROFIGROUP. Pošleme k vám technika, který s vámi projde stěhovací plán, doporučí jednotlivé služby stěhování, spočítá obalový materiál a připraví cenovou kalkulaci. V den D k vám přijedeme s dostatečně velkým a moderním stěhovacím vozem. Při stěhování používáme výhradně profi stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. Nabízíme stěhování bytů i stěhování těžkých břemen

Nezapomeňte si změnit adresu s předstihem

Ještě jedna důležitá rada na závěr. Minimálně týden, ideálně dva před samotným stěhováním ze stávajícího bydlení do nového, je lepší změnit doručovací adresu na poště, ale i ve všech online službách, obchodech. Tak se vyhnete situaci, že vám přijde důležitý dopis či balík na starou adresu.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?