Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhujte se ekologicky

13. 10. 2022
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Praha

Ekologie hýbe světem a tak není nic lepšího, než v tomto moderním duchu pokračovat i během vašeho stěhování. Jak se přestěhovat ekologicky, vám poradí naši stěhováci z PROFIGROUP. 

Ekologický život je trendy, proč se nepřestěhovat také ekologicky?

Ekologický a šetrný život k životnímu prostředí. Tímto heslem se řídí mnoho z nás a je to trend, který má velký potenciál ke vzrůstu. Proto se naši stěhováci z PROFIGROUP rozhodli, začít s ekologickým stěhováním. Jak na to? To vám poradíme v následujícím článku. 

Používejte ekologické, recyklované obaly

Bez kartonových krabic se stěhování zkrátka neobejde. A proto není nic jednoduššího, než si takové kartonové krabice půjčit. Přímo od našich stěhováků z PROFIGROUP! S námi ušetříte za nákup recyklovaných krabic a navíc vám půjčíme také celou řadu praktického obalového materiálu. Vše zdarma. 

Bezodpadové stěhování 

Jestliže se chcete přestěhovat bezodpadově, využijte toho, co máte doma. Opět je to ekologické i ekonomické zároveň. Nebudete muset shánět drahé bublinkové folie, ani jiný obalový materiál. Pro bezpečné uložení skleniček můžete použít například utěrku, ručník nebo tričko. Místo krabic můžete zabalit své věci do různých nádob a boxů. Mezi věci, které můžete použít, patří kufry, tašky, koše na prádlo a podobně. 

Myslete na přepravu 

Stěhování se neobejde bez transportu. Jak ušetřit a zároveň myslet na uhlíkovou stopu? Jednoduše si pro stěhování zavolejte naše zdatné stěhováky, kteří disponují velkým stěhovacím vozem. Do něj bezpečně uložíme mnoho věcí, potažmo celou vaši domácnost. Ušetříte tak za náklady spojené s pronájmem dodávky, mnohačetné přejíždění sem a tam i cenu za drahé palivo. 

Nechte si pomoci od zkušených

Abyste vše zvládli levou zadní a ušetřili si čas spojený se stěhováním, pak je dobré, poptat stěhování u nejlevnější stěhovací firmy v Praze. Podívejte se na naše reference, komu jsme v nedávné době se stěhováním pomohli a rezervujte si u nás termín ještě dnes!

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?