Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Vzácný a křehký nábytek

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty
stěhování vzácného a křehkého nábytku

Vzácný a křehký nábytek

Při stěhování vzácného a křehkého nábytku u domácností a firem v České republice používáme speciální techniky a vybavení, aby se minimalizovalo riziko poškození. Profigroup má zkušenosti s přepravou cenných předmětů a víme, jak s nimi zacházet. 

Jak by měla probíhat příprava 

Před samotným stěhováním se zpravidla provede důkladná inventarizace nábytku, aby se zajistilo, že všechny kousky budou pečlivě zabaleny a označeny pro snadnou identifikaci. Nábytek se zabalí do speciálních ochranných materiálů, jako jsou bublinkové fólie, pěnové matrace a rohové ochranné prvky. Pro velmi křehké kusy nábytku se používají speciální bedny, které jsou vyrobeny tak, aby co nejvíce minimalizovaly otřesy a vibrace při přepravě. 

Co by firma měla používat za nářadí 

Profesionální stěhovací společnosti mají také specializované nástroje a techniky pro manipulaci s těžkými kusy nábytku, jako jsou piano nebo masivní skříně. Pokud je nutné nábytek demontovat, aby se snáze přepravil, stěhovací společnost má potřebné nástroje a zkušenosti pro demontáž a opětovné sestavení

V případě stěhování křehkých a vzácných kusů nábytku mohou být potřebné také speciální techniky při nakládání a přepravě, aby se minimalizovalo riziko poškození. Například pro transport klavíru nebo jiného hudebního nástroje se používají speciální stěhovací vozy, které mají stabilizátory, aby minimalizovaly otřesy během přepravy. 

Závěrem 

Celkově lze říci, že stěhování vzácného a křehkého nábytku u domácností a firem v České republice vyžaduje zkušené stěhovací společnosti s dostatečným vybavením a technikami pro manipulaci s těmito kusy nábytku. Profesionální stěhovací společnosti se specializací na přepravu cenných předmětů dokážou minimalizovat riziko poškození a zajistit, že předměty dorazí do cílového místa v bezpečí.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?