Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Malá vyklízení

12. 06. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Velmi oblíbená jsou v poslední době, tzv. malá vyklízení, kde je předmětem zakázky nábytek v počtu do šesti kusů.

Slučování zakázek

Jelikož malá vyklízení bytů, sklepů nebo firem zaberou malé množství času, lze takové zakázky slučovat za sebe do jediného dne. Tím můžeme zákazníkům nabídnout nejnižší možnou cenu.

Souhlas zákazníka

Pokud navrhneme zákazníkovi sloučení zakázky, je důležitý jeho souhlas. Pro zařazení do kalendáře je také potřeba, aby byl zákazník časově flexibilní. Bez součinnosti a spolupráce nejsou malá vyklízení možná uskutečnit.

Časová rezerva

Dalším důležitým faktorem pro sloučení malých zakázek je dostatečná časová rezerva. Malá stěhování a vyklízení totiž nejsou možná každý den, ale jen v dopředu určené termíny.

Spokojený zákazník

V první polovině měsíce června 2017 jsme uskutečnili sloučená malá vyklízení například v Berouně, Praze nebo Příbrami.

"S firmou Profigroup jsem byla nadmíru spokojena. Vstřícný, milý a profesionální přístup. Práce odvedena kvalitně a rychle. Pánové byli velmi sympatičtí. V budoucnu služby Profigroup určitě znovu využiji. Všem vřele doporučuji," napsala Veronika Adamcová, která chtěla vyhodit pár věcí z bytu v Praze.

"S firmou Profigroup jsem byla velmi spokojena. Pan Karel s kolegou Alanem jsou velmi ochotní a maji příjemné a profesionální vystupování. V případě potřeby se na Vaší firmu opět obrátím," píše ve svém mailu Vladimíra Nová z Hostivic, pro kterou naše firma zajistila vyklizení garáže a odvoz velkého balvanu ze zahrady.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?