Vyklízení společných prostor

Vyklízíme společné prostory bytových domů. Rozdělení nákladů mezi větší počet nájemníků je velmi výhodné a je hojně využívané.

Nepotřebné věci

Znáte to. Věcí v bytě neustále přibývá, a tak čas od času je nezbytné některou z nich buď vyhodit nebo schovat “na později”.

Čas na vyklizení

Nejčastějším úložištěm takových věcí jsou společné prostory bytových domů. Věci se zde od jednotlivých vlastníků bytových jednotek hromadí. Ve chvíli, kdy je těch věcí tolik, že se téměř nevejdou do těchto prostor, přichází na řadu jejich vyklizení.

Různé harampádí

Byli jsme požádáni předsedou společenství vlastníků bytových jednotek o vyklizení a likvidaci hned dvou společných prostor - v Kladně a v Berouně. V obou případech se jednalo o opravdu rozmanitou směs nepotřebných věcí, od skříní a židlí až po hračky, oblečení a stavební materiál.

Práce na půl dne

Jak v Berouně, tak v Kladně jsme vyslali k realizaci zakázky partu o třech pracovnících. A v obou případech jim vyklizení prostor a likvidace zabraly přes osm hodin. I předsedové SVJ byli překvapení, kolik harampádí se jim do jejich společných prostor vejde.

S vyklízením spokojenost

Naše parta byla od zákazníků pochválena a ohodnocena známkou jedna. Jeden z předsedů si naše služby následně objednal i pro soukromé účely.

Realizováno: červenec 2017
Město Beroun, Kladno
vyklizení společných prostor
nepořádek musí na skládku
stěhujeme a vyklízíme novým vozem

Zpět na reference vyklízení | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?