Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Nemáme prázdniny

11. 07. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Jsme tu pro vás

Naši službu nabízíme ve všední dny, o víkendech, i během většiny státních svátků. My prázdniny máme pouze čtyři dny v roce, a to o Vánocích a na Nový rok. V kterýkoliv jiný den za vámi rádi přijedeme a zrealizujeme vaši poptávku.

Volejte (téměř) kdykoliv

Pro nezávaznou poptávku můžete 24 hodin denně využít náš formulář, který najdete hned na několik stránkách tohoto webu. Ať využijete kterýkoliv, všechny jsou po odeslání přesměrovány na naši hlavní mailovou adresu info@profigroup.cz. Volat můžete ve všední dny od 8 do 19 hodin, o víkendech spíš pište SMS zprávy a my se vám ozveme zpět.

Stěhování, vyklízení

Naše služby stěhování a vyklízení nabízíme již od roku 2007. Za dobu působení na českém trhu jsme zvětšili a zmodernizovali vozový park a rozšířili počet pracovníků. Všichni naši zaměstnanci jsou Češi s čistým trestním rejstříkem. Věk našich kluků je od 23 do 35 let.

Skladování

Od roku 2018 nabízíme nově také službu skladování, která jde ruku v ruce se stěhováním. Naši zákazníci si tak nemusejí pro odvoz do skladu shánět jinou firmu, vše zajistíme my. Přijedeme, uskladníme a až přijde čas, vše dovezeme zpět.

Konkurence se nebojíme

V rámci stěhování, vyklízení i skladování nabízíme našim zákazníkům několik služeb zdarma. Hned v počátku je to cenová nabídka, která vás k ničemu nezavazuje. Můžete ji porovnat s naší konkurencí a rozhodnout se. Naše ceny jsou s konkurencí srovnatelné, ale co se týká poměru cena/kvalita, troufáme si tvrdit, že patříme k nejlepším.

Služby zdarma

Kromě cenové nabídky máte od nás zdarma přistavení vozu, obalování, demontáž, montáž a v případě skladování i čas strávený vykládkou ve skladu. Jsme připraveni vytvořit přátelskou atmosféru, která pomůže hladkému průběhu akce. Z naší strany se můžete spolehnout na příjemné a ochotné vystupování.

Stěhujte se s námi

Pojďte do toho s námi! Pokud přemýšlíte o stěhování se špičkovou firmou, pak jsme tu pro vás. My jsme připraveni. Stačí objednat a přijedeme i k vám.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?