Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení velkých budov

04. 11. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Ať už si řeknete: "Potřebuji vyklidit dům, potřebuji vyklidit byt" nebo jen chcete odvézt pár věcí na sběrný dvůr, firma Profigroup je tu pro vás. Ve vyklízení budov, bytů i jiných prostor máme velké zkušenosti.

Kontaktujte nás s poptávkou

Na začátku všeho je dotaz. Napište nám, zavolejte nám. Za zeptání nic nedáte. Cenovou kalkulaci provádíme zcela zdarma. Popíšete nám, co všechno potřebujete vyklidit a my vám na základě těchto informací nabídneme naše služby.

Máme za sebou stovky vyklízecích akcí. Vyklidili jsme byt 1+1, dům o dvou patrech i zemědělskou usedlost. "S prací kluků z Profigoup jsme byli maximálně spokojení. Nechali jsme si vyklidit dům i s pozemkem po předchozích majitelích. Vše bylo hotové za jeden den. Za týden jsme služeb Profigroup využili i na stěhování nového nábytku z prodejny. Všem doporučujeme," napsal nám do reference pan Karel.

Vyklízíme v Praze i okolí

Naší hlavní lokalitou pro vyklízení je Praha, ale nebojíme se vyrazit i do menších měst nebo vesnic. Oproti konkurenci máme výhodu v tom, že máme svou vlastní smluvní skládku a můžeme tedy nabídnout zákazníkům výhodnější cenu.

Postaráme se o kompletní vyklízení. Stačí nám, když otevřete dveře a určíte, co všechno je určené k vyklizení. Pak už zahájíme naší práci, vy si můžete odjet do práce nebo kamkoliv potřebujete a až se bude blížit konec vyklízení, zavoláme vám a vy si objekt převezmete.

Cenová nabídka zdarma, přistavení vozu zdarma

Jak už jsme psali výše, cenovou kalkulaci vystavíme na vyžádání zcela zdarma. Celková částka je závislá na počtu hodin a množství kilogramů k likvidaci. Kontaktujte nás a my vám vše vysvětlíme. Vyklízení umíme.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?