Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení a dezinfekce v Praze

14. 05. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Zabýváme se vyklízením, stěhování, dezinfekcí a skladováním. Vše spolu úzce souvisí, a tak není problém jednotlivé služby kombinovat. Naše firma zařídí vše ke spokojenosti zákazníka.

Vyklízení a dezinfekce

Často se stávalo, že zákazníci, kteří si nás objednali na vyklizení bytu nebo kancelářských prostor, měli zájem i o dezinfekci prostor. A tak jsme jejich přání vyslyšeli a od dubna nabízíme tuto novou službu v našem základním portfoliu.

Dezinfekce ozonem patří mezi nejúčinnější formy čištění prostor. Dokážeme zbavit místnosti nebo automobily veškerých nežádoucích pachů, virů a bakterií. Stačí hodina vašeho času a místnost nebo auto bude připraveno k dalšímu užívání.

Po vyklízeních je ozonizace doslova žádoucí. Zvláště pokud se v místnosti dlouho nikdo nepohyboval a byt měl zavřená okna, bude v prostoru nedýchatelno. A když se najde v zavřeném bytě ještě nějaká zapomenutá svačina...

Cena ozonizace a vyklízení

Službu vyklízení a ozonizace nabízíme každou zvlášť. Vyklízecí práce se počítají podle skutečných hodin strávených nošením věcí do auta, doby strávené na skládce a paušální hodina na manipulační jízdy. Záleží jak velká parta pracovníků bude na vaše vyklízení potřeba.

Například standardně zařízený byt v 1. patře bez výtahu dokážeme vyklidit za cenu od šesti tisíc korun. Opět ale záleží i na dalších okolnostech - množství věcí, vzdálenost auta od vchodu, zda je nutné věci pytlovat nebo jsou připravené k odnosu...

Za ozonizaci zaplatíte v průměru dva až čtyři tisíce korun. Opět záleží na velikosti bytu, způsobu znečištění, množství nábytku apod.

Jsme jedni z nejlepších

Kontaktujte nás a na všem se domluvíme. Naše ceny jsou pevně dané, ale za vaše peníze dostanete adekvátní službu. Snažíme se být stále lepší a dostát našemu názvu Profigroup.

Objednejte si u nás skladování, stěhování, vyklízení nebo dezinfekci. Na všechny služby máme proškolené pracovníky. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?