Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Úklid festivalu

09. 05. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

V první polovině května se v Příbrami uskutečnilo Mistrovství Evropy fotbalistek do 17 let. Firma Profigroup byla oslovena pořadateli s poptávkou po zajištění čistoty a odvozu odpadu na Festivalu zábavy a sportu.

Netradiční poptávka

Pro naší firmu se nejednalo o standardní požadavek. Naší hlavní náplní je stěhování a vyklízení bytů a domů. Zájem o spolupráci na takto významné akci nás však potěšil, a tak jsme poptávku přijali.

Všude děti

Festival byl zaměřený především na školní mládež a dětí dorazilo opravdu hodně. Přes čtyři tisíce! Proto jsme zvolili rozmístění kontejnerů na odpad ke všem stanovištím a další pak ke vchodům do areálu. Na čistotu dohlíželi vždy dva naši pracovníci, kteří průběžně sbírali poházené papírky a obaly.

Odvoz odpadu

Za tři dny, tedy více jak osmnáct hodin festivalu, jsme zajistili úklid a odvoz téměř půl auta odpadu. Poslední pytle byly odvezeny zhruba dvě hodiny po konci festivalu a areál předán ke kontrole.

Nová zkušenost

Likvidace odpadu z domácností, vyklízení či stěhování je naší běžnou činností, v první polovině května jsme si však vyzkoušeli něco nového. A v budoucnu se určitě nebráníme další spolupráci.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?