Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení hospodářské budovy

31. 03. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Ve druhé polovině března jsme na Sedlčansku vyklízeli rozlehlou hospodářskou budovu. Několik let neobývaný prostor skrýval spoustu nábytku a nepořádku k vyklizení.

Vyklizeno za jeden den

Dle přání zákazníka měl být objekt vyklizen za jediný den. Prosto jsme na akci povolali šest pracovníků se třemi auty. Tato volba se ukázala jako správná, neboť čas vyklízení se tím výrazně snížil a splnili jsme domluvený termín. Tedy jeden den.

Pečlivé plánování

Vyklízení hospodářské budovy začalo obhlídkou týden před samotnou akcí. S majitelem byly konzultovány cenové podmínky a nastíněn postup prací. Po odsouhlasení zadavatelem poptávky už nic nebránilo tomu, abychom přijeli na vyklízení.

Dřevo, dřevo a zase dřevo

Vzhledem ke stáří budovy a době, kdy byla naposledy využívána, byl z velké části mezi vyklízenými věcmi dřevěný nábytek. Všechna auta byla zcela zaplněna a jedno se ještě muselo vracet pro zbytek. Celkem bylo naloženo našimi pracovníky během jediného dne kolem sedmi tun nábytku a odpadu.

Nižší cena

Vše bylo zlikvidováno na skládce, auta vymetena do čista a připravena na další zakázku. Výsledná cena nakonec nedosáhla předpokládané výše a byla o několik tisíc korun nižší.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?