Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení Milín

06. 12. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Když koupíte byt a chcete si jej nově vybavit, zavolejte Profigroup. Starý nábytek vyklidíme a zlikvidujeme. Rychle a za rozumnou cenu.

Vyklízení v Milíně

V Milíně na Příbramsku jsme vyklízeli už po několikáté a vždy šlo vše na skládku. Jestliže se totiž jedná o směs nábytku, oblečení a případně nádobí, nebo zákazník nemá trvalé bydliště v místě vyklízení, pak je nutné využít skládku. Ta je oproti sběrnému dvoru zpoplatněna. Stejně tomu bylo v případě zakázky od paní Jitky.

Výhody skládky

Nespornou výhodou odvozu na skládku je fakt, že na ní nemusí zákazník. Zadavatel zakázky tak pouze pověřil jednu osobu, aby objekt otevřela a po dokončení přišla zkontrolovat.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením vyklízení a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou v Příbrami i např. Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka vyklízecích prací na Příbramsku (nebo v Praze, Kladně, Benešově a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Nově nabízíme vyklízení i v neděli o státní svátcích. Zakázku paní Jitky, které jsme vyklízeli byt 2+1 ve 3. patře, jsme stihli za osm hodin i se skládkou. Cena vyklízení byla necelých třináct tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu vyklízení objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se zbavit nepotřebného nábytku? Zavolejte! Provádíme také stěhování a skladování.

Reference od paní Jitky: Koupila jsem byt a původní majitelé v něm nechali velký nepořádek. Sama bych jej asi vyklízela týden, ale kluci z Profigroup to zvládli za jediný den a postarali se o likvidaci na skládce. Moc děkuji za pomoc a ochotu."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?