Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení Tochovice

11. 01. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Pro pana Vladislava jsme vyklízeli rodinný dům v Tochovicích. Parta čtyř kluků dům kompletně vyčistila a nábytek zlikvidovala na skládce.

Vyklízení v Tochovicích

V Tochovicích na Příbramsku jsme vyklízeli rodinný dům. Jelikož se jednalo o směs nábytku, oblečení a nádobí, bylo nutné využít skládku. Ta je oproti sběrnému dvoru zpoplatněna. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Vladimíra.

Výhody skládky

Nespornou výhodou odvozu na skládku je fakt, že na ní nemusí zákazník. Pracovníci Profigroup po naložení vyklízených věcí učiní konečnou cenovou kalkulaci i se započtením ceny za skládku a pro zákazníka tak končí zakázka mnohem dříve, na skládku už nemusí.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením vyklízení a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou v Příbrami i např. Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka vyklízecích prací na Příbramsku (nebo v Praze, Kladně, Benešově a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Nově nabízíme vyklízení i v neděli o státní svátcích. Zakázku pana Vladislava, kterému jsme vyklízeli dům o velikosti 3+1, jsme realizovali za osm hodin i se skládkou. Cena vyklízení byla necelých šestnáct tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu vyklízení objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se zbavit nepotřebného nábytku? Zavolejte! Provádíme také stěhování a skladování.

Reference od pana Vladislava: "Koupili jsme nový dům i s vybavením po předchozích majitelích. Jelikož jsme si chtěli domácnost vybavit novými spotřebiči, obrátili jsme se na Profigroup. S prací všech kluků jsem byl spokojený. Děkuji."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?