Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení Plzeň

13. 02. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Pro zákazníka jsme vyklidili byt 3+1 na plzeňském sídlišti. Plně zařízený byt se spoustou drobností jsme vyčistili za 14 hodin.

Předběžný odhad

Po příjezdu na místo vyklízení zhodnotili naši pracovníci množství odpadu i čas potřebný na snos do auta a informovali zákazníka o odhadované ceně. Po odsouhlasení zákazníkem se pracovníci Profigroup pustili do vyklízení.

Vše v ceně

Hodinová sazba byla domluvena již při prvotním kontaktu se zákazníkem. Doporučili jsme partu tří pracovníků a odvoz na skládku. Vyklízecí práce provázelo pytlování drobností, rozbíjení velkého nábytku, odnos menších věcí, vytrhání koberců a závěrečné zametení.

Vyklízení v patře

Plzeňský byt byl vyklízen v 5. patře, bylo tedy zapotřebí využít výtah. Ten jsme zabezpečili proti poškození. Do vchodu jsme navíc zavěsili informační ceduli pro sousedy, aby věděli, co se v jejich vchodě děje a kam se případně obrátit s dotazy.

Cena byla nižší

Při hodně zaplněných bytech je složité odhadnout celkovou dobu vyklízení. Naši pracovníci nakonec vše zvládli rychleji než bylo očekáváno, a tak i celková cena byla nižší než předpokládaná.

Kladná reference

"Pánové byli úžasní. Byt byl zanesený nepotřebnými věcmi a prakticky neobývatelný. Po vyklizení je znovu možný pronajmout. Moc děkuji za skvěle odvedenou práci a určitě vás budu všude doporučovat," řekl nám pan Zdeněk.

Kontakty na vyklízení

Pokud potřebujete také vyhodit staré věci nebo kompletně vyčistit byt či kancelář, zavolejte nám na tel. 776 000 776 pro nezávaznou poptávku na vyklízení.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?