Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Vyklízení Rožmitál

14. 11. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Pro významnou státní firmu jsme realizovali v letních měsících vyklizení dlouho neobývané budovy nedaleko Rožmitálu. Dlouho neobývané místnosti byly vyklizeny během jediného dne a vše odvezeno na skládku. Vyklidíme i váš dům.

Vyklízení v Rožmitálu

V Rožmitálu na Příbramsku jsme vyklízeli už po několikáté a vždy šlo vše na skládku. Jestliže se totiž jedná o směs nábytku, oblečení a případně nádobí, nebo zákazník nemá trvalé bydliště v místě vyklízení, pak je nutné využít skládku. Ta je oproti sběrnému dvoru zpoplatněna. Stejně tomu bylo v případě zakázky od státního podniku.

Výhody skládky

Nespornou výhodou odvozu na skládku je fakt, že na ní nemusí zákazník. Zadavatel zakázky tak pouze pověřil jednu osobu, aby objekt otevřela a po dokončení přišla zkontrolovat.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením vyklízení a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou v Příbrami i např. Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka vyklízecích prací na Příbramsku (nebo v Praze, Kladně, Benešově a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Nově nabízíme vyklízení i v neděli o státní svátcích. U zakázky od státního podníku, pro který jsme vyklízeli objekt o dispozici 3+1 s půdou a garáží, jsme vše stihli za čtrnáct hodin i se skládkou. Cena vyklízení byla necelých třicet tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu vyklízení objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se zbavit nepotřebného nábytku? Zavolejte! Provádíme také stěhování a skladování.

Reference od zadavatele: "Náš úřad využívá služeb firmy Profigroup už několik měsíců a vždy je práce dobře odvedena. Není potřeba dlouhého vysvětlování, cena je jasně daná. Určitě doporučujeme i dalším firmám, které spravují větší počet nemovitostí a chtějí se rychle zbavit bordelu."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?