Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Hotel Alcron

27. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Spolupráce s hotelem Alcron 

V roce 2023 se nám podařilo  zahájit spolupráci se slavným Pražským hotelem Alcron. 

Rekonstrukce hotelu Alcron 

Hotel Alcron prošel v roce 2023 kompletní rekonstrukcí, nejdříve bylo samozřejmě nutné veškerý nábytek a drobnosti demontovat a vše vyklidit, také byl požadavek, část věcí chtějí bezpečně uskladnit, jelikož se po rekonstrukci hotelu, bude část věcí a nábytku vracet zpět na původní místo. 

Skladování nových matrací pro Alcron 

Po osobní konzultaci se zástupcem hotelu, jsme se domluvili na první společné zakázce a to bylo uskladnění nových matrací, které se následně budou stěhovat do zrekonstruovaných pokojů v Alcronu. Jelikož disponujeme suchými a zabezpečenými sklady, tak to pro nás nebyl žádný problém a i větší počet matrací jsme dokázali uskladnit. 

Organizace a plánování práce při stěhování 

Další zakázky probíhaly následovně, vždy bylo potřeba vše perfektně naplánovat a zorganizovat, jelikož bylo velmi důležité dodržovat dané termíny, hlavně z důvodu probíhající stavby, bylo tedy žádoucí být na místě co možná nejkratší dobu abychom neblokovali další práce, které na hotelu probíhaly. 

Práce při stěhování

Celkově jsme tedy demontovali a vystěhovali téměř 3 patra + vybavení v kuchyni. Dohromady jsme stěhovali celkem 14 dnů, kdy na každý pracovní den byla vyčleněna parta 8-10 pracovníků + 3 - 4 naše velké dodávky.  

Další spolupráce s hotelem Alcron 

Dále nás Hotel využíval a dodnes využívá na drobné převozy a nebo přesuny po objektu, je to pro nás velice cenný partner a vážíme si této spolupráce, vždy vše probíhá na vysoké profesionální úrovni a věříme, že vše bude tak i v budoucnu. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?