Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Ravak poliklinika

27. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 4 minuty

Stěhování pro polikliniku Ravak Příbram

V nedávné době jsme měli tu čest pracovat na stěhovacím projektu pro polikliniku Ravak Příbram. Naše firma PROFIGROUP byla pověřena stěhováním nových lékařských přístrojů do několika ordinací a přesunem starých přístrojů do skladu. 

Příprava stěhování 

Před zahájením stěhování jsme navštívili polikliniku Ravak Příbram, abychom získali představu o prostoru a měli přehled o lékařských přístrojích, které měly být přesunuty. Během návštěvy jsme zohlednili specifické požadavky a potřeby klienta, což nám umožnilo vytvořit podrobný a efektivní plán stěhování. 

Tým a průběh stěhování 

S ohledem na citlivost a hodnotu lékařských přístrojů jsme nasadili zkušený tým pracovníků a speciálně vybavený stěhovací vůz. Pracovníci byli pečlivě proškoleni v manipulaci s lékařskými přístroji a dodržovali veškerá bezpečnostní opatření, aby předešli jakémukoli poškození zařízení. 

Stěhování probíhalo v několika fázích. Nejprve jsme naložili nové lékařské přístroje a přepravili je do polikliniky Ravak Příbram. Po doručení nových přístrojů do ordinací jsme pečlivě demontovali staré přístroje a připravili je k přepravě do skladu. Během celého procesu jsme dbali na to, aby byla zajištěna maximální ochrana a bezpečnost přístrojů. 

Závěr projektu

Po úspěšném dokončení stěhování jsme se ujistili, že všechny lékařské přístroje byly řádně nainstalovány a funkční. Naše spolupráce s poliklinikou Ravak Příbram byla velmi úspěšná, což dokládá spokojenost klienta a naše schopnost splnit i náročné požadavky. 

Společnost PROFIGROUP se pyšní tím, že poskytuje profesionální a spolehlivé stěhovací služby, které splňují potřeby širokého spektra klientů. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují úspěšně zvládat i stěhování citlivého a cenného zboží, jako jsou lékařské přístroje. 

Důležitost komunikace:  

Během celého projektu jsme udržovali komunikaci s poliklinikou Ravak Příbram, což nám umožnilo efektivně reagovat na jejich potřeby a přání. Tato pružnost a ochota přizpůsobit se jakýmkoli změnám v průběhu stěhování byla klíčová pro úspěch celého projektu. 

Ekologická odpovědnost:  

Společnost PROFIGROUP klade velký důraz na ekologickou odpovědnost a udržitelnost. Během stěhování jsme se postarali o recyklaci a správnou likvidaci nepotřebných materiálů a vybavení, které bylo nahrazeno novými lékařskými přístroji. 

Závěrečné shrnutí zakázky:  

Jsme hrdí na naši úspěšnou spolupráci s poliklinikou Ravak Příbram a na to, že jsme splnili jejich očekávání. Naš zkušený tým a profesionální přístup nám umožňují nabízet špičkové stěhovací služby, ať už jde o stěhování kanceláří, domácností nebo citlivého zboží, jako jsou lékařské přístroje. 

Společnost PROFIGROUP se vždy snaží poskytovat kvalitní služby, které splňují potřeby našich zákazníků. Budeme i nadále pracovat na zlepšování a rozšiřování našeho portfolia služeb. Pokud hledáte spolehlivou a zkušenou stěhovací firmu, neváhejte se obrátit na nás. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?