Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Firmy.cz

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování Firmy.cz

Společnost Firmy.cz se rozhodla přestěhovat dvě kanceláře z jednoho pražského sídla na druhé. Protože se jednalo o dva velké kancelářské prostory, rozhodli se o výběrové řízení, ve kterém jsme vyhráli. Ve výběrovém řízení byl kladen důraz na reference z velkých zakázek

Dle naší cenové nabídky, stěhování měl zajistit tým tří stěhováků, který přijel na místo včas a byl připraven začít se stěhováním. Pro stěhování jsme použili nákladní auto o objemu 26 m3, které jsme naložili veškerým kancelářským nábytkem, archivem a dalším vybavením. 

Při stěhování jsme dbali na to, abychom minimalizovali jakékoli riziko poškození nábytku. Použili jsme speciální ochranné materiály a techniky balení, aby byly všechny předměty v pořádku a v bezpečí během přepravy. 

Stěhování jsme úspěšně dokončili v průběhu jednoho dne. Po příjezdu na nové místo jsme začali s vykládkou a rozložením kancelářského nábytku a dalšího vybavení. 

Díky našemu profesionálnímu a pečlivému přístupu jsme zajistili, že stěhování proběhlo hladce a bez komplikací. Společnost Firmy.cz byla s naší prací spokojena a my jsme byli rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu. 

Pokud potřebujete stěhovat kancelářský prostor, obraťte se na nás. Jsme připraveni vám poskytnout profesionální a spolehlivé stěhovací služby. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?