Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování Komerční banky

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhování Komerční banky

První seznámení se zakázkou 

V roce 2016 jsme vyhráli výběrové řízení na stěhování Komerční banky, což byla pro nás významná zakázka. Cílem bylo přemístit technické zařízení a nábytek z jedné pobočky do druhé v rámci Prahy. Byli jsme nadšeni z této příležitosti prokázat naši spolehlivost a profesionální přístup k našim klientům. 

Osobní prohlídka Komerční banky 

Před zahájením stěhování jsme uskutečnili osobní prohlídku pobočky Komerční banky, abychom získali co nejvíce informací. Během prohlídky jsme mohli lépe odhadnout časový rozvrh a doplnit si potřebné informace pro úspěšné dokončení zakázky. 

Samotný průběh zakázky 

Na tento projekt jsme nasadili tři zkušené pracovníky a jeden nákladní vůz. Celé stěhování jsme naplánovali na dva dny, snažili jsme se být co nejefektivnější a snížit tím náklady pro našeho klienta. Práce začala v pátek ráno a skončila v pátek večer, kdy jsme úspěšně dokončili přesun všech věcí. 

Díky preciznosti a profesionálnímu přístupu našich pracovníků jsme stěhování dokončili v plánovaném termínu a bez jakéhokoli poškození. Po dokončení stěhování jsme se postarali o ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku na skládce. 

Závěrečné shrnutí 

Tento projekt byl úspěšně dokončen, což nám umožnilo ukázat naši spolehlivost a profesionální přístup k našim klientům. Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout bezpečné a spolehlivé služby, díky kterým naši klienti mohou mít jistotu, že jejich majetek je s námi v bezpečí. Tento úspěch nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb a posiluje naše odhodlání stát se jedničkou na trhu stěhovacích služeb. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?