Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování na Smíchově

16. 08. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

V uplynulých měsících jsme realizovali celou řadu zakázek stěhování kanceláři v Praze Smíchově. Naše služby využili lékaři, charitativní organizace i úředníci.

Stěhování kanceláří Praha Smíchov

Smíchov je jednou z nejrušnějších čtvrtí Prahy. Stěhování na Smíchově vyžaduje znalost terénu. Nesmí vás překvapit pěší zóna, tramvaj nebo další záludnosti. S tím vším si poradíme. Prahu známe a dokážeme po Praze stěhovat domy, byty i firmy.

Jak to funguje

Po prvotním kontaktu zákazníkem vypracujeme předběžnou cenovou nabídku. Jakmile ji zákazník akceptuje a zašle objednávku, zadáme poptávku do kalendáře a tím se zavazujeme zakázku realizovat. Den před realizací pak zákazníka kontaktujeme s potvrzením zakázky a v určený čas dorazíme.

Obalujeme, montujeme

Během stěhování jsme zákazníkovi plně k dispozici. Pokud je potřeba demontovat gauč, postel, stůl nebo skříň, jsme na to vybaveni. Naši pracovníci vše rozloží a na novém místě znovu složí. K obalování používáme kvalitní materiál od osvědčené firmy, takže se nemusíte bát - vaše věci budou v bezpečí po celou dobu přepravy.

Cena stěhování

Každá zakázka je velmi individuální. Nedá se paušálně říci, že byt 2+1 odstěhujeme za osm tisíc korun. Někomu vyjde stěhování na šest tisíc, jinému na dvanáct tisíc. Vždy je potřeba brát v potaz všechny objektivní důvody, které čas stěhování ovlivní. O cenách stěhování jsme psali v článku Předpokládaná cena.

Platba stěhování

Jen zcela výjimečně probíhá platba za stěhování jinak, než hotově. Zákazník se objednáním zakázky zavazuje zaplatit ihned po jejím dokončení pracovníkům Profigroup. V ojedinělých případech (státní zakázky, nadnárodní firmy) je možné se domluvit na bezhotovostní platbě.

Kontaktujte nás

Neváhejte a kontaktujte nás. Se vším vám poradíme, vše potřebné vysvětlíme. Na základě vaší poptávky zašleme nezávaznou cenovou nabídku a je jen na vás, zda se rozhodnete stát se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?