Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování nadnárodní firmy

15. 10. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhujeme firmy v Praze i Středočeském kraji. Stěhujeme malé kanceláře pro dva pracovníky i celé kancelářské budovy pro sto pracovníků. Spousta firem je naším stálým zákazníkem a stěhování pro ně zajišťujeme pravidelně.

Stěhování na klíč

Přesun věcí z většího počtu kanceláří probíhá vždy v několika dnech a fázích. Stěhování začíná balením šanonů do krabic, štítkováním a tříděním. Většinou se pak ve stejný den realizuje i doprava krabic na novou adresu a také vybalení krabic.

Během dalších dnů, v závislosti na rozsahu zakázky, se postupně převáží nábytek z jednotlivých kanceláří. U zakázek od velkých firem je vždy důležitá pečlivá příprava a koordinace, je tedy - oproti běžným stěhováním - nutná i přítomnost zástupce zákazníka.

Přestěhujeme nábytek, těžké věci, i květiny

Po zadání poptávky a prohlídce naším technikem je domluven podrobný postup stěhování. Dokážeme přestěhovat vše, co se vejde do výtahu nebo na schody. Stěhování oknem neprovádíme!

Naši pracovníci používají popruhy i další pomůcky pro hladký průběh stěhování. Dokážeme odnést veškerý nábytek, poradíme si i s těžšími kusy nebo květinami. V nedávné době jsme realizovali zakázku například pro ústav jaderné fyziky, dům dětí a mládeže nebo internetový portál.

Odstěhujeme za vás

Naši pracovníci se postarají o kompletní servis. Stěhování se věnujeme řadu let. Používáme kvalitní obalový materiál, máme nový vozový park, používáme spoustu pomůcek - rudly, popruhy a skejty jsou samozřejmostí.

Prioritou je pro nás dobře odvedená práce, ale dbáme i na to, aby celé stěhování proběhlo v klidné a pohodové atmosféře. Z tohoto důvodu si pečlivě vybíráme naše pracovníky a kontrolujeme jejich chování, ustrojení a vybavení.

Odstěhujeme i vaší firmu. Spojte své jméno s tím naším, určitě nebudete litovat!

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?