Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Pepe Jeans

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Pepe Jeans 

První seznámení se zakázkou 

Když nás oslovilo vedení prestižní značky Pepe Jeans s žádostí o stěhování jejich prodejny, byli jsme nadšeni možností spolupracovat s tak významným klientem. Pepe Jeans pravidelně využívá naše služby pro firemní i soukromé účely, což nás motivovalo k poskytnutí co nejlepšího servisu. 

Osobní prohlídka obchodu Pepe Jeans 

Před zahájením stěhování jsme se sešli se zástupci prodejny Pepe Jeans v OC Chodov, abychom provedli společnou prohlídku a konzultaci ohledně věcí k balení a stěhování. Seznámili jsme se také s trasou a dohodli jsme se na časovém harmonogramu, kdy můžeme stěhovat. Tato prohlídka nám umožnila lépe se připravit na samotné stěhování a zjistit veškeré potřebné informace. 

Samotný průběh zakázky 

Profigroup přestěhoval celou prodejnu Pepe Jeans z OC Chodov do OC Harfa za jediný den. Stěhování ve velkých obchodních domech je vždy specifické, protože každý obchodní dům má pro stěhování svá pravidla, hlavně ohledně časů a speciálních nákladních výtahů. 

Během stěhování jsme vše kompletně rozebrali, zabalili, převezli a opět smontovali na nové prodejně. Zapůjčili jsme také nové stěhovací krabice, takže klient se nemusel o nic starat. 

Závěrečné shrnutí 

Zákazník byl s celou akcí spokojený, což je pro nás jedna z nejlepších odměn. Pepe Jeans je proslulá britská značka džínového a sportovního oblečení s pobočkami ve více než 80 státech světa. Na českém trhu značku dodává firma Gruf Fashion s.r.o., kterou zastupuje pan Dušan Grufík se synem. 

Rádi bychom poděkovali vedení Pepe Jeans za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci. Naše úspěšné stěhování prodejny Pepe Jeans nám poskytuje důkaz naší schopnosti poskytovat kvalitní stěhovací služby a potvrzuje naši pozici jako důvěryhodného partnera. 

Recenze od zákazníka 

Stěhováci z Profigroup nás přestěhovali za jediný den. Jednalo se o přesun celé prodejny Pepe Jeans z Westfield Chodov do Galerie Harfa. Vše se kompletně rozebralo, zabalilo, převezlo a opět smontovalo na nové prodejně. Vše proběhlo dle domluveného harmonogramu.  

Dušan Grufík - Majitel 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?