Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Škoda Auto

18. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Škoda Auto 

První seznámení se zakázkou 

V roce 2016 jsme byli kontaktováni prestižní automobilovou společností ŠKODA AUTO, která nás požádala o pomoc s přesunem kancelářského nábytku z jedné budovy do druhé v rámci svého areálu. Šlo o několik menších kanceláří, což pro nás představovalo zajímavou výzvu, na kterou jsme se těšili. Ihned jsme začali koordinovat první kroky a připravili se na další fázi - osobní prohlídku kanceláří. 

Osobní prohlídka kanceláří Škoda Auto 

Poté, co jsme se domluvili na termínu, jsme uspořádali osobní prohlídku kanceláří, které měly být přestěhovány. Během prohlídky jsme se zaměřili na detaily, jako byl rozsah a typ nábytku, počet kanceláří, vzdálenost mezi budovami a další relevantní informace. Tento krok nám umožnil lépe porozumět potřebám zákazníka a připravit se na efektivní a bezproblémové stěhování

Samotný průběh zakázky 

S využitím informací získaných během osobní prohlídky jsme sestavili cenovou nabídku, která byla přehledná a jasná, a která zohledňovala všechny požadavky Škoda Auto. Následně jsme stanovili harmonogram práce, který zajišťoval, že vše proběhne hladce a včas

Během stěhování jsme se soustředili na efektivní koordinaci našeho týmu, aby byl celý proces co nejméně náročný pro zákazníka. Naše zkušení pracovníci se starali o demontáž a montáž nábytku, pečlivě balili a přepravovali veškeré zařízení a techniku. 

Závěrečné shrnutí 

Díky našemu důrazu na detail a efektivní komunikaci se nám podařilo úspěšně dokončit stěhování kanceláří Škoda Auto včas a ke spokojenosti zákazníka. Naše cenová nabídka odpovídala přesně domluvenému rozpočtu a celkový průběh stěhování proběhl bez problémů. 

Jsme hrdí na to, že jsme mohli spolupracovat s tak prestižní společností, jako je Škoda Auto, a že jsme si navzájem vybudovali kvalitní a spolehlivý vztah založený na důvěře. Naše úspěchy v průběhu tohoto projektu lze přičítat pečlivému plánování, koordinaci našeho týmu a schopnosti efektivně řešit vzniklé výzvy. Věříme, že jsme zákazníkovi poskytli vynikající službu a pomohli mu ušetřit čas a peníze. Tento úspěch nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb a posiluje naši pozici na trhu stěhovacích služeb. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?