Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Vojenské lesy a statky ČR, s.p., divize Hořovice

26. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Hladké stěhování Vojenských lesů a statků ČR s firmou Profigroup 

Úvod

Vojenské lesy a statky ČR si pro stěhování celého objektu lesní správy před rekonstrukcí a následně zpět po dokončení rekonstrukce vybraly služby firmy Profigroup. Tento článek Vás seznámí s průběhem stěhování, důvodem volby Profigroup a závěrečným hodnocením spolupráce. 

Jak probíhalo stěhování

Stěhování bylo zajištěno čtyřčlennou partou stěhováků z Profigroup, kteří měli k dispozici dvě nákladní dodávky. Během jednoho dne se podařilo stěhovat celý objekt lesní správy, včetně stěhování trezorů o hmotnosti 400 kg, do náhradních prostor a po roce zpět po ukončení rekonstrukce. Průběh stěhování byl hladký a bez problémů, díky profesionálnímu přístupu stěhovacího týmu. 

Proč si Vojenské lesy a statky ČR vybrali ke stěhování firmu Profigroup

Vojenské lesy a statky ČR se rozhodly pro spolupráci s firmou Profigroup na základě jejich dobré pověsti, zkušeností a schopnosti plnit dohodnuté podmínky. Profigroup se osvědčila jako spolehlivý partner, který dodržel všechny předem sjednané podmínky a zároveň byl schopen zajistit rychlé a efektivní stěhování. 

Závěr

Spolupráce mezi Vojenskými lesy a statky ČR a firmou Profigroup přinesla úspěšné a hladké stěhování objektu lesní správy. Díky profesionálnímu přístupu a dodržení všech dohod Profigroup získala plnou spokojenost Vojenských lesů a statků ČR. Stěhování proběhlo rychle a bez problémů, což svědčí o vysoké kvalitě služeb firmy Profigroup. 

Reference od zákazníka

Vážení, 

Služeb firmy Profigroup jsme využili ke stěhování celého objektu lesní správy před celkovou rekonstrukcí do náhradních prostor a po roce – po ukončení rekonstrukce – zase zpět. Všechno, na čem jsme se předem domluvili, platilo, takže jsme byli s touto firmou zcela spokojeni. 

S pozdravem
Ing. Václav Perneger – vedoucí lesní správy  

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?