Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Strakonice

14. 11. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování z domova pro seniory do bytu k dceři proběhlo bez komplikací. Maminka zvládla celou akci skvěle a pobavila stěhováky svými historkami.

Stěhování ze Strakonic

Ve Strakonicích stěhujeme poslední dobou poměrně často. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro paní Leontýnu, která chtěla přestěhovat svou maminku ze Strakonic do Březnice u Příbrami.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací ve Strakonicích (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Paní Leontýně, které jsme stěhovali maminku z bytu 2+1 ve 3. patře ve Strakonicích do bytu 1+kk v přízemí v Březnici, měla vše odstěhované za necelých 7 hodin a i s obalovým materiálem zaplatila při využití party 2 pracovníků sedm tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference paní Leontýny: "Pro maminku nebylo stěhování kvůli citové vazbě na domov vůbec jednoduché, ale díky ochotě a vstřícnosti pracovníků Profigroup vše skvěle zvládla. Chtěla bych poděkovat za milé jednání a bezproblémový průběh."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?