Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Blatná

06. 12. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Velký byt stěhujeme s partou čtyř až šesti pracovníků. Provádíme demontáž i montáž, používáme obalový materiál. Jsme profíci z Profigroup.

Stěhování z Blatné

V Březnici u Příbrami stěhujeme poslední dobou poměrně často. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro paní Karlu, která chtěla přestěhovat z Blatné do Dublovic na Příbramsku.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Blatné (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Paní Karle, které jsme stěhovali byt 3+1 ve 2. patře v Blatné do domu 2+1 v přízemí v Dublovicích, měla vše odstěhované za necelých 9 hodin a i s obalovým materiálem zaplatila při využití party 4 pracovníků osmnáct tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference paní Karly: "Stěhování velkého bytu proběhlo hladce. Pánové měli s sebou bublinkovou a stretch fólii, kterou obalili potřebný nábytek, uskutečnili demontáž a opětovnou montáž skříně, vše ok. Jsem sama máma se dvěma dětmi a pomoc pracovníků Profigroup mi vše moc ulehčila. Určitě doporučuji."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?