Doprava výstavy

Získali jsme důvěru pro přepravu cenné výstavy filmových kostýmů a rekvizit. Díky tomu jsme se podívali do krásných prostor galerie v pardubickém zámku.

Stěhování rekvizit

Galerie, která si naší dopravu objednala, patří mezi naše stálé zákazníky už několik let. Vzájemná spolupráce klape na výbornou ke spokojenosti obou stran. Filmové rekvizity jsme stěhovali úplně poprvé.

Výhoda vše v jednom

Ačkoliv se jednalo v první řadě o dopravu, naši pracovníci pochopitelně pomáhali i s nakládkou a vykládkou. Zákazník prostě obdržel kompletní stěhovací službu, jak je u našich služeb běžné. Vzhledem k dlouhodobé a bezproblémové spolupráci nabízíme tomuto zákazníkovi smluvní cenu.

Vše jasně dané

Ačkoliv se jednalo o zakázku pro stálého zákazníka, dbáme na dodržení standardních objednávacích procesů. Nic naplat, pořádek dělá přátele. Po potvrzení všech formálních náležitostí dopravy jsme vyrazili k její realizaci.

Bez zaváhání

S přepravou výstav máme velké zkušenosti. Zrealizovali jsme již desítky převozů, včetně nakládky a vykládky. V našich autech měnily působiště např. výstavy Czech Press Photo, Hry a klamy IQ Landie Liberec a další. Filmové rekvizity a kostýmy byly uloženy v pevných bednách, které jsme pečlivě připevnili ke korbě vozu. Doprava z Pardubic proběhla bez problémů.

Přijďte na výstavu

Po vyložení beden v novém působišti pro nás tato zakázka skončila po pracovní stránce. Už teď se však těšíme, až výstava bude otevřena veřejnosti a my ji půjdeme navštívit. Přijďte také.

stěhování výstavy zámek Pardubice
stěhování filmových rekvizit, beden
odvoz beden, nábytku, i menších věcí

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?