Stěhování Dobřichovice

Přestěhování z vesnice do města nebo naopak pro nás není problém. Z Dobřichovic jsme realizovali stěhování bytu 1+1 do Rpet.

Stěhování z Dobřichovic

V Dobřichovicích, vzhledem k jejich velikosti, stěhujeme jen párkrát do roka. Proto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování paní Kristýny z Dobřichovic do Rpet u Hořovic.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Dobřichovicích (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Paní Kristýně, které jsme stěhovali byt 1+1 v 1. patře v Dobřichovicích do bytu 2+kk v přízemí ve Rpetech, měla vše odstěhované za 6 hodin a i s obalovým materiálem zaplatila při využití party 2 pracovníků šest a půl tisíce korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference paní Kristýny: "Firmu Profigroup jsem měla doporučenou od kolegyně z práce. Pánové byli usměvaví, ochotní a stěhování rychle uteklo. Určitě tuto partu budu doporučovat dále."

stěhování z paneláku
používáme obalový materiál
stěhování ze sídliště Praha

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?