Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Jarda, Zbraslav

11. 07. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Na konec června jsme naplánovali stěhování z našeho bytu 3+1 do rodinného domu. O stěhování svépomocí nemohla být řeč, neboť zde bydlíme už několik let, jsme dva dospělí a máme dvě děti, takže nábytku i drobných věcí máme opravdu hodně.

Rozhodli jsme se tedy vyhledat pomoc specializované firmy na stěhování. Oslovili jsme pět firem, porovnali jejich cenovou nabídku i celkové vystupování a rozhodli se jednoznačně pro firmu Profigroup. Jejich cena nám přišla férová a přístup velmi vstřícný.

Pánové dorazili asi čtvrt hodiny před domluveným časem a počkali před vchodem, než jsme byli připravení. Přeci jen, než připravíte čtyřčlennou rodinu po ránu na odchod, tak to chvíli trvá :))

Naše děti obdivovaly veliké auto a pány ve stejnokroji, kteří na ně byli velmi milí. Ochota, vstřícnost a příjemné vystupování jim pak vydrželo po celou dobu stěhování. Práce jim šla rychle od ruky a jeli by snad nonstop, kdybychom je nezastavili, ať se jdou naobědvat.

Veškerý nábytek byl zabalen dle našeho přání, některý do bublinkové fólie, některý do stretch fólie. Naše prosklené vitríny pak dostaly speciální péči, aby se zabránilo jejich poškození.

Krátce po obědě byla obě auta zaplněna a jelo se na vykládku. Tam už vše probíhalo opravdu rychle. Nábytek nám pánové nanosili do jednotlivých místností a postavili dle našeho přání. Pak nábytek zbavili obalů, které odvezli k likvidaci.

Celé stěhování bytu proběhlo opravdu hladce. Několikrát jsme se s ženou zeptali, když nám nebylo něco jasného a vždy jsme dostali srozumitelnou odpověď. Všichni kluci makali a musím je za odvedenou práci opravdu jen pochválit.

Stěhování s Profigroup určitě doporučuji. My jsme byli naprosto spokojení.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?