Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Tomáš, stěhování do Berouna

23. 08. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Objednal jsem si služby stěhovací firmy Profigroup ke svému stěhování z bytu 2+1 v Praze do stejně velkého v Berouně. Po zaslání poptávkového formuláře mne kontaktoval zástupce stěhování a vše jsme probrali. Domluvili jsme se na partě 3 pracovníků s 1 autem.

Stěhování

V den příjezdu jsem se obával, kdy stěhováci přijedou, ale dorazili na stěhování na čas. Dokonce snad i o chvíli dříve. Měl jsem pro ně připravené místo na zaparkování, a tak mohli přistavit vůz přímo ke vchodu. Kluci si vytáhli potřebné - balící materiál, popruhy a skejty a šli rovnou na věc.

Dobrá domluva

Při příchodu se mi všichni představili a se šéfem party jsme sepsali předběžný odhad ceny. Vše probíhalo dle předem domluvených pravidel. Co mi bylo slíbeno před objednávkou, bylo splněno. Pánové byli velmi vstřícní a ochotní. A také pracovití. Bylo vidět, že vědí, co dělají a vše rychle utíkalo.

Nakládka opatrně

O veškerý nábytek bylo během stěhování s velkou ohleduplností pečováno. Stěhováci vše obalili, použili speciální pomůcky, o kterých jsem ani nevěděl, že existují. Domluvili jsme se, že jeden z gaučů už stěhovat nebudeme a bylo mi nabídnuto, že mi jej stěhováci zlikvidují na skládce.

Doprava

Nábytek byl pěkně složený a připevněný v autě, kolem se doskládaly drobnosti - krabice, tašky a pytle s oblečením. Na závěr jsme dali pár větších kytek. Vešlo se toho do stěhováckého auta opravdu hodně. Do svého auta jsem si dal televizi a nějaké křehčí drobnosti. Kluci by mi to určitě bez problémů převezli, ale já jsem jel v autě sám, tak mi to nijak nepřekáželo :)

Vykládka do patra

Obával jsem se, že za vykládku do patra bude nějaký příplatek. Ačkoliv mi bylo několikrát sděleno, že to tak není, přeci jen jsem čekal, že se tam něco objeví. Ale neobjevilo. Vykládka proběhla stejně v pohodě, jako nakládka. Celé stěhování trvalo neuvěřitelně rychle a kluci se za celou dobu snad ani jednou nezastavili.

Reference

Byl jsem mile překvapen, že v dnešní době existuje firma se spolehlivými, škovnými a ochotnými zaměstnanci. Stěhování mělo úroveň, všichni kluci byli ve stejnokroji, auto bylo očividně novější a obalový materiál kvalitní. Jsem rád, že jsem si z nabídek stěhovacích společností vybral Profigroup a děkuji.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?