Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Michaela, Stodůlky

31. 05. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Stěhovali jsme slečnu Michaelu s jejím přítelem z bytu 3+1 na Stodůlkách do 3+kk na sídlišti Řepy. Vzhledem k malé vzdálenosti mezi oběma byty jsme vyslali na realizaci zakázky partu 3 pracovníků s jedním autem.

Předpokládaná cena

Slečna Michaela zvolila mailový kontakt. Vyplnila na našich stránkách nezávaznou poptávku do formuláře a odeslala našemu dispečerovi. My jsme ji následně kontaktovali a zjistili všechny podrobnosti stěhování. Na základě informací od zákazníka byla stanovena hodinová sazba a předběžná cena.

Stěhování přes ulici

Nebylo to úplně za rohem, ale žádný dlouhý přejezd nás nečekal. I kvůli tomu nebyl důvod zbytečně dimenzovat počet lidí a aut na zakázku, čímž jsme ušetřili zákazníkovi několik tisíc korun. Stěhovaný byt ve Stodůlkách byl ve 2. patře, v Řepích pak kluci nosili věci do přízemí.

Obalový materiál

Velké skříně, lednici, pračku a skleněnou vitrínu si nechala slečna Michaela na doporučení našich pracovníků zabalit do bublinkové fólie. Komody a další velké kusy nábytku přenesli naši kluci na popruhách s velkou opatrností. Na skříně jsme použili molitanové rohy.

Reference

"Děkuji firmě stěhování Profigroup za bezproblémový průběh akce. Vše rychle ubíhalo, kluci byli šikovní a komunikativní. Cena byla dodržena. Určitě doporučuji."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?