Michaela, Stodůlky

Stěhovali jsme slečnu Michaelu s jejím přítelem z bytu 3+1 na Stodůlkách do 3+kk na sídlišti Řepy. Vzhledem k malé vzdálenosti mezi oběma byty jsme vyslali na realizaci zakázky partu 3 pracovníků s jedním autem.

Předpokládaná cena

Slečna Michaela zvolila mailový kontakt. Vyplnila na našich stránkách nezávaznou poptávku do formuláře a odeslala našemu dispečerovi. My jsme ji následně kontaktovali a zjistili všechny podrobnosti stěhování. Na základě informací od zákazníka byla stanovena hodinová sazba a předběžná cena.

Stěhování přes ulici

Nebylo to úplně za rohem, ale žádný dlouhý přejezd nás nečekal. I kvůli tomu nebyl důvod zbytečně dimenzovat počet lidí a aut na zakázku, čímž jsme ušetřili zákazníkovi několik tisíc korun. Stěhovaný byt ve Stodůlkách byl ve 2. patře, v Řepích pak kluci nosili věci do přízemí.

Obalový materiál

Velké skříně, lednici, pračku a skleněnou vitrínu si nechala slečna Michaela na doporučení našich pracovníků zabalit do bublinkové fólie. Komody a další velké kusy nábytku přenesli naši kluci na popruhách s velkou opatrností. Na skříně jsme použili molitanové rohy.

Reference

"Děkuji firmě stěhování Profigroup za bezproblémový průběh akce. Vše rychle ubíhalo, kluci byli šikovní a komunikativní. Cena byla dodržena. Určitě doporučuji."

stěhování Praha
stěhování velkých bytů
stěhovací vozy

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?