Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Míra, stěhování po Praze

19. 12. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Přestěhovali jsme pana Jaromíra z pražského Břevnova na Prosek. Stěhování bytu 3+kk se zhostila parta čtyř našich pracovníků na jedničku, a tak byl pan Míra spokojený.

Recenze na stěhování

"Stěhování s Profigroup jsem si vybral na doporučení mého kolegy a mohu mu jen poděkovat. Byl jsem velmi spokojený. Stěhování bylo v pohodě a cena příznivá. Děkuji za pomoc se stěhováním po Praze. Kdybych si měl vše zařizovat sám, asi bych se z toho zbláznil," napsal nám do recenze pan Jaromír.

Stěhování jeho bytu probíhalo zcela standardně a tedy bez komplikací. Po příjezdu ve smluvenou hodinu jsme se zákazníkem prošli celý byt a ujasnili si objem stěhovaných věcí. Poté jsme sepsali zakázkový list a vrhli jsme se na práci.

Obalový materiál byl potřeba zejména na starožitný nábytek a bílou techniku - tedy lednici, myčku a pračku. Na naše doporučení si pan Jaromír nechal zabalit do ochranných rohů a fólie také stoly a komody.

Při skládání nábytku do auta jsme použili kartony a deky, abychom ještě více zvýšili komfort stěhovaných věcí a zabránili jakémukoliv poškození přepravovaných věcí.

Doprava přes Prahu

Do nákladového prostoru našeho auta už by se nevešla ani myš. Bylo nábytkem a drobnostmi zaplněné do posledního místečka. Jen díky zkušenosti našich stěhováků se vše podařilo naskládat najednou a nemuseli jsme se na nakládku vracet.

Tím jsme ušetřili zákazníkovi několik stovek z celkové ceny. "Říkal jsem si, že se všechen nábytek nemůže do auta vejít. Ale k mému překvapení to kluci poskládali tak, že jsme odjížděli s kompletním vybavením. Klobouk dolů před klukama," dodal pan Jaromír.

Přejezd přes Prahu byl díky dopravní aplikaci v pohodě. Zvolili jsme na první pohled delší cestu, ale vzhledem k dopravní zácpě na rychlejší trase, jsme zvolili dobře.

Stěhování do patra

Na vykládce, tedy na nové adrese, nás čekalo stěhování do patra. Konkrétně do druhého patra. Výtah v domě nebyl. Nandali jsme tedy popruhy a šli na to.

Pan Jaromír se na nás nevydržel jen tak dívat a nosil menší věci, jako krabice, pytle nebo tašky s oblečením. Stěhování ubíhalo velmi rychle a než stihli dovézt objednanou pizzu, bylo vše na svém místě.

Před ukončením prací nás pan Jaromír požádal o montáž postele a gauče. Naši kluci byli pochváleni za ochotu, vstřícnost a celkově pohodovou atmosféru během stěhování.

Kontaktujte nás

Zavolejte si o informace. Nezávaznou cenovou nabídku vám dáme zcela zdarma. Sami se pak v klidu rozhodnete, jestli do stěhování s námi půjdete (a umíme i vyklízení nebo skladování).

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?