Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

pan Šmíd, levné stěhování

29. 01. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Na konci roku 2019 si nás objednal pan Šmíd na stěhování v Praze-Braníku. Na jeho byt 4+1 jsme poslali partu šesti stěhováků se dvěma auty. Čekala nás mimo jiného demontáž postele a dvou skříní.

Levné stěhování v Praze

Jak nám sám řekl, pan Šmíd si nás vybral na internetu, kde jej zaujala naše prezentace a také fakt, že jsme stěhovali Karla Gotta. Sám je zpěvákovým velkým obdivovatelem a říkal, že zná všechny jeho písně nazpaměť.

Stěhování pana Šmída probíhalo ve velmi uvolněné atmosféře. Je již v důchodu, žije sám a rozhodl se přenechat svůj byt vnoučatům. Sám se stěhoval do menšího bytu na Praze-Hájku.

Stěhování bylo především o přesunu drobných věcí v krabicích, které si od nás zákazník vypůjčil. Stejně, jako řada našich zákazníků si ani on nedovedl představit, kolik má ve skutečnosti drobných věcí. "Blbůstek" jak je sám nazýval, měl celkem ve skoro padesáti krabicích.

Ačkoliv bylo v bytě převážně původní vybavení - starší nábytek, bylo vše velmi zachovalé, a tak jsme doporučili využít obalový materiál. Díky tomu, že byt se nacházel v prvním patře, byla celá nakládka poměrně rychlá.

Na místě vykládky jsme měli štěstí, že se nám uvolnilo místo pro auto hned u vchodu, a tak i do nového bytu ve třetím patře jsme vše nastěhovali ve velmi krátkém čase. Veškerý nábytek jsme rozmístili panu Šmídovi po bytě dle jeho přání.

Během stěhování šlo vše bez problémů, a tak jsme nakonec celou akci ukončili o téměř dvě hodiny dříve než bylo předpokládáno.

Reference stěhování

"Pánové od Profigroup byli velmi šikovní. Stěhování opravdu umějí a jsou to fajn kluci. Nic se nerozbilo, vše mám připravené okamžitě k využití. Máte skvělou partu, toho si važte. Moc děkuji za pomoc a přeji spoustu zákazníků!" napsal nám pan Šmíd.

Využijte i vy naše služby stěhování, vyklízení nebo skladování. Kontaktujte naše dispečery a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?