Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Paní Karolína: stěhování z bytu do domu

19. 06. 2020
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Využila jsem služeb Profigroup a byla jsem maximálně spokojená. Stěhování bytu 2+1 z Prahy 5 do Prahy 4 proběhlo bez komplikací. Kluci byli moc šikovní a určitě je doporučím svým známým a kolegům.

Stěhování Praha 4

Na zakázku ke konci května jsme vyrazili s partou tří pracovníků a jedním autem. Paní Karolína si objednala stěhování běžného bytu 2+1 s tím, že část vybavení zůstane ve starém bytě. Stěhování ze sídliště mírně zkomplikovalo plné parkoviště, ale nakonec jsme si místo našli a mohli jsme zahájit stěhování.

Paní Karolína žije už několik let sama. Před nedávnem dostala nabídku od své dcery, jestli by se nechtěla přestěhovat k nim do rodinného domu, kde bude mít k dispozici vlastní patro. A tak této příležitosti využila.

I proto se mělo stěhovat pouze některé vybavení starého bytu. Šlo především o velké skříně s oblečením, jídelní stůl se židlemi, komody, zrcadla, postel a bílá technika - lednice, pračka, myčka. Čeho bylo opravdu hodně, byly krabice a tašky.

Zapůjčení krabic

Zákaznice využila naší služby zapůjčení krabic. Předem jsme tedy dovezli dvacet plastových boxů a deset papírových krabic. Tyto krabice byly před naším příjezdem na stěhování již zaplněné a připravené k odnosu do auta.

Byt na Praze 5 byl v sedmém patře s výtahem, což naší práci lehce zpomalilo, ale přejezd byl poměrně krátký a rychlý a vykládka do rodinného domu byla už pouze do prvního patra. Také parkování bylo na Praze 4 mnohem lepší a podařilo se nám dát auto těsně ke vchodu.

Stěhování bytu 2+1 ze sedmého patra s výtahem do prvního patra bez výtahu nám trvalo sedm hodin. Paní Karolína tak s manipulační jízdou a obalovým materiálem zaplatila něco kolem dvanácti tisíc.

Nabídka vyklízení a ozonizace

U rodinného domu jsme zahlédli drobný nepořádek na zahradě, a tak jsme rovnou nabídli možnost odvozu na skládku. V den stěhování sice dcera paní Karolíny naši nabídku odmítla, ale za necelé dva týdny si nás objednala nejen na uklizení zahrady, ale také na vyklizení zahradního domku, kde léta nikdo nebyl a hromadil se jí tam nepořádek.

Vyklízení jsme realizovali během dopoledne a na závěr jsme prostor zahradního domku vyčistili ozonizérem. Tuto službu nabízíme v rámci vyklízení za paušální poplatek dva tisíce korun.

Objednejte si stěhování od Profigroup i vy a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?