Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhovali jsme Lukáše Langmajera

26. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 4 minuty

Stěhovat Lukáše Langmajera pro nás bylo obrovskou výzvou. Nejen, že jsme se těšili na jeho energickou povahu a elán, ale také na jeho humor. Jaký byl a jaké z něho máme pocity?  

Stěhovali jsme herce Lukáše Langmajera  

Na téhle práci milujeme, že nikdy nevíme, kdo si nás pro stěhování najme. Tentokrát to byl Lukáš Langmajer! Když nám zavolal, poptával stěhování do nového. Věděli jsme od samého začátku, že práce s ním bude naprosto jedinečná, a že zažijeme hodně legrace. A Lukáš nezklamal! On i jeho rodina byli při stěhování prostě skvělí.  

Jaký dojem z Lukáše máme? 

Stěhování je pro nás rutina. A tak se umíme potýkat s nejrůznějšími nástrahami. O to víc si užíváme, když jsme obklopeni lidmi, kteří si umí udělat legraci za každé situace. A Lukáš nezklamal! Pracovat s ním a jeho rodinou byla radost. Všechny úkoly jsme díky našim zkušenostem zvládli na jedničku a netrvalo dlouho a Lukáše i celou jeho rodinu jsme přestěhovali do nového.  

Velká čest stěhovat Lukáše 

Stěhování Lukáše a jeho rodiny byl pro nás opravdový zážitek. Musíme uznat, že jsme si tento den užili od samého začátku, až do konce. Navíc jsme měli skvělou příležitost, poskytnout Lukášovi i celé jeho rodině naše kvalitní stěhovací služby, na které se mohli stoprocentně spolehnout. Máme radost, že jsme mohli být součástí této výjimečné životní události, kdy se Lukáš se svou rodinou stěhoval do nového. Přejeme jim mnoho štěstí a spokojené bydlení v novém! 

Obraťte se na PROFIGROUP i vy 

Čeká vás podobně jako Lukáše stěhování? Zavolejte si nás na pomoc. Zdarma vám připravíme cenovou nabídku. Náš tým udělá vše proto, abychom vás přestěhovali přesně podle vašich představ. Stěhování od PROFIGROUP je zárukou dobře odvedené práce v co nejkratším čase. Shlédněte i další naše reference, které ze známých českých osobností jsme stěhovali.  

Více informací o Lukášovi  

Lukáš Langmajer patří mezi oblíbené české herce. Na svém kontě má natočeno mnoho filmů, seriálů i videoklipů. Kromě toho působí ve filmovém průmyslu i v zahraničí. Svou profesionální kariéru herce odstartoval v 90. letech minulého století, kde se poprvé objevil před kamerami v televizním seriálu „Četnické Humoresky“. Postupem času získal role v dalších seriálech a filmech, v České republice i zahraničí.  

Kromě herectví se Lukáš věnuje také motocyklům. On sám je vášnivý motorkář a na své motorky si vždy najde čas. A nezáleží na tom, zda si zrovna užívá vyjížďky soukromě, nebo pracovně. Je také členem motocyklového klubu a účastní se nejrůznějších motocyklových závodů.  

Vedle motosportu se věnuje také aktivnímu sportu. Pravidelně chodí běhat a navštěvuje fitness. Svou figuru si udržuje nejen kvůli herecké kariéře, ale také proto, že ho práce na svém těle baví a naplňuje. Rád se podílí na charitativních akcích a podporuje různé dobročinné projekty.  

V současnosti se Lukáš věnuje natáčení filmů a objevuje se v různých televizních pořadech. Jeho herecké dovednosti jsou vysoce ceněny a jeho fanoušci milují každý jeho nový projekt. Díky jeho energii, nadšení a západu pro věc, je inspirací pro mnoho lidí v Čechách i daleko za hranicemi. 

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?