Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Barbory Strýcové

16. 05. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Stěhování Barbory Strýcové  

Bezpečný a profesionální stěhování na nové místo 

Profigroup měl opět tu čest poskytnout své kvalitní služby při stěhování významné osobnosti. Tentokrát se jednalo o českou tenistku Barboru Strýcovou, která využila našich služeb pro svoje bezpečné a profesionální stěhování do nového bydlení

Při stěhování vládla dobrá atmosféra 

V průběhu celého stěhování jsme byli velmi potěšeni pozitivní a přátelskou náladou paní Strýcové, která přinesla uvolněnou atmosféru do celého průběhu stěhování. Naše zkušenosti a perfektní spolupráce s ní a jejím týmem nám umožnily zvládnout všechny úkoly rychle a profesionálně. Díky tomu jsme mohli zajistit bezpečné přemístění veškerého nábytku a krabic na nové místo. 

Na Profigroup se můžete spolehnout 

Stěhování Barbory Strýcové pro nás bylo nejenom skvělou příležitostí pracovat s významnou osobností, ale také náročnou výzvou, kterou jsme opět dokázali zvládnout. Profigroup se pyšní tím, že jsme tým profesionálů, na které se můžete spolehnout, a že jsme schopni poskytnout nejvyšší kvalitu služeb pro jakéhokoliv klienta. 

Děkujeme paní Strýcové za spolupráci a přejeme jí mnoho štěstí a radosti v novém bydlení. 

Více informací o Barboře Strýcové 

Barbora Strýcová je česká profesionální tenistka, která se narodila 28. března 1986 v Plzni. Strýcová začala hrát tenis ve věku pěti let a postupně se vypracovala na mezinárodní úroveň. 

V průběhu své kariéry získala jedenáct titulů ve dvouhře a třicet dva titulů ve čtyřhře na okruzích WTA, kde byla také čtyřikrát finalistkou turnajů Grand Slam ve čtyřhře žen. V roce 2019 se dokonce probojovala do finále ženské čtyřhry na Wimbledonu, kde však společně s Hsieh Su-wei podlehly páru Babosová/Mladenovicová. 

Strýcová se proslavila také svým specifickým stylem hry, kdy preferuje tzv. "serve and volley" styl, což znamená, že se snaží co nejrychleji ukončit výměnu úderem po krátké přihrávce.  

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?