Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Barrandov

11. 01. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Přestěhovali jsme pana Karla z Barrandova do Zadní Třebaně. Stěhování bytu 2+1 trvalo osm hodin a zákazník zaplatil třináct tisíc korun.

Stěhování z Barrandova

Na pražském Barrandově je ve velkých bytových domech spousta domácností, a tak zde stěhujeme několikrát do měsíce. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro pana Karla, který chtěl přestěhovat byt 2+1 do obce Zadní Třebaň na Berounsku.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Barrandově (nebo v Karlíně, Proseku, Braníku, Smíchově, a dalších částech Prahy) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Pan Karel, kterému jsme stěhovali byt 2+1 z 5. patra do přízemního domku v Zadní Třebani, měl vše odstěhované za cca 8 hodin a i s obalovým materiálem a zapůjčením krabic zaplatil při využití party 3 pracovníků dvanáct tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference pana Karla: "Kluci zaslouží můj obdiv. Věci, se kterými bych sám nepohnul, brali jako by nic. Bylo vidět, že mají velké zkušenosti a vše šlo hladce. Děkuji za pomoc se stěhováním, určitě vás budu doporučovat."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?