Stěhování Jesenice

Paní Daniela koupila domek v Jesenici. Pro stěhování z jejího bytu v Benešově jsme zvolili partu čtyř pracovníků a vše bylo hotové za deset hodin.

Stěhování do Jesenice

Na pražském předměstí v Jesenici je řada nových domů, a tak zde stěhujeme několikrát do měsíce. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro paní Danielu, která chtěla přestěhovat byt 4+1 z Benešova právě do Jesenice u Prahy.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze i Středočeském kraji je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Paní Daniela, které jsme stěhovali benešovský byt 4+1 z 1. patra do přízemního domku, měla vše odstěhované za 10 hodin. I s obalovým materiálem a zapůjčením krabic byla cena stěhování při využití party 4 pracovníků dvacet tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference paní Daniely: "Stěhování jsem se bála, protože těch věcí bylo opravdu hodně. Kluci mě ale svým profesionálním přístupem po pár minutách přesvědčili, že se nemusím bát. I po celém dnu stěhování udržovali příjemnou atmosféru, dalo se s nimi mluvit a byli moc ochotní. Děkuji."

stěhujeme krabice po schodech
křehké věci obalujeme při stěhování do bublinky
stěhujeme pračku

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?