Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování výstavy obrazů

01. 03. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

V zimě jsme byli osloveni s poptávkou na stěhování výstavy z galerie u pražského orloje. Zakázku jsme získali díky dlouhodobé spolupráci s vystavovatelem a jeho spokojenosti s naší službou.

Převoz obrazů

Cenná malířská díla jsme odborně zabalili a opatrně přestěhovali z galerie v 1. patře na Staroměstském náměstí v Praze do bytu akademického malíře na pražském sídlišti. Stěhování bylo specifické křehkostí zakázky a vysokým patrem na vykládce. Obrazy bylo nutné dostat do sedmnáctého patra.

Stěhování po Praze

Po opatrném naložení do auta, proložení dekami a zajištění obrazů proti posunu jsme vyrazili k místě vykládky. Doprava po Praze byla poměrně komplikovaná, ale díky znalosti ulic jsme se dostali k cíli za krátkou dobu. Ušetřili jsme tak zákazníkovi několik stovek korun.

Dozor na vykládce

Jelikož si zákazník přál ke stěhování partu 2 pracovníků, bylo nutné, aby sám zajistil dozor u otevřeného auta na místě vykládky. Během doby, kdy kluci z Profigroup vynášeli obrazy do sedmnáctého patra, stál u auta malířův bratr. Naši pracovníci se tak mohli plně věnovat své práci.

Vše bez komplikací

Přibližně čtyřicítka obrazů byla do bytu zákazníka v 17. patře dopravena za necelé dvě hodiny. Po dokončení jsme ještě zákazníkovi odvezli ledničku a pár drobných věcí do ateliéru v Praze-Zbraslavi. Celé stěhování trvalo šest hodin a zákazník platil 6600 Kč.

Reference

Pan Jan: "Na klukách bylo vidět, že vědí, co dělají. Během akce nebyly žádné zbytečné prodlevy, cena byla dodržena podle objednávky, žádné příplatky. S prací firmy Profigroup jsem byl plně spokojen."

Poptejte si nás také

Zrealizujeme i vaši poptávku. Neváhejte se na nás obrátit. Cenovou nabídku vám sdělíme zdarma, co domluvíme, to bude platit. Napište buď na mail info@profigroup.cz nebo volejte na tel. 776 000 776.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?