Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování bytu

07. 08. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Chcete přestěhovat byt?

Ať už jde o 1+1, 3+kk nebo atypický byt, budete se stěhovat v Praze nebo v menší obci, obraťte se na firmu Profigroup! Touto činností se zabývá již dvanáct let a patří mezi největší v Praze a Středočeském kraji. Zároveň si drží ceny přijatelně nízko.

Chci přestěhovat

Ve chvíli, kdy se rozhodnete změnit bydliště, chcete přestěhovat, zavolejte si o termín. Stěhovací firma neustále nabírá nové zakázky a čím dříve zavoláte, tím spíše si zajistíte stěhování na datum, které upřednostňujete.

Po městě i mimo něj

Firma Profigroup zajistí stěhování mezi městy i stěhování po městě. Nejčastěji stěhujeme v Praze, Berouně, Mníšku, Dobříši a Příbrami. Poslední dobou jsou však stále častější zakázky v "satelitních" městečkách kolem Prahy.

Stěhujeme!

Den před stěhováním zavolá zákazníkovi určený vedoucí party. Tím jsou spolu v kontaktu a jakákoliv informace se rychleji dostane tam, kam má. Při samotném stěhování je potřeba koordinace se zadavatelem zakázky, který především určuje, který nábytek chce obalit, upozorňuje na křehké věci a po vykládce si ukazuje, kam který nábytek postavit.

Vše rychle a kvalitně

Pracovníci firmy Profigroup prochází detailním výběrem a školením. Jen tak je zaručeno, že všechny zakázky se uskuteční v požadované kvalitě a bez zbytečných průtahů. Naši pracovníci jsou komunikativní a nezkazí žádnou legraci.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?