Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Hostomice

26. 10. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Odstěhovali jsme pana Jiřího z bytu 1+1 v Hostomicích do Libomyšle. Pomůžeme i vaší rodině do nového bydliště. Stěhujeme byty, domy i kanceláře.

Stěhování z Hostomic

V Hostomicích, oproti jiným větším městům ve Středočeském kraji, stěhujeme jen párkrát do roka. Proto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pana Jiřího z Hostomic do Libomyšle.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Hostomicích (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Jiří, kterému jsme stěhovali byt 1+1 ve 3. patře v Hostomicích do bytu 2+kk v Libomyšli, měl vše odstěhované za 5 hodin a i s obalovým materiálem zaplatil necelých šest tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference pana Jiřího: "Vše šlo velmi hladce. Kluci mi doporučili obalový materiál u některého nábytku, byli velmi profesionální a vše mi průběžně vysvětlovali. Stěhování jsem se bál, ale nakonec proběhlo v příjemné atmosféře. Člověku hodně pomůže, když vidí, že jej stěhují lidí, kteří tomu rozumí. Moc děkuji."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?