Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Votice

26. 10. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Převoz nábytku z bytu 2+1, demontáž a montáž skříně, navíc těžké břemeno v podobě trezoru. Stěhování z Votic bylo náročné, ale ubíhalo rychle.

Stěhování z Votic

Ve Voticích, oproti jiným větším městům ve Středočeském kraji, stěhujeme jen párkrát do roka. Proto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pana Bartoloměje z Votic do Neveklova.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací ve Voticích (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. Pan Bartoloměj, kterému jsme stěhovali byt 2+1 ve 2. patře ve Voticích do bytu 2+kk v přízemí v Neveklově, měl vše odstěhované za 8 hodin (s demontáží a montáží skříně a s odnosem trezoru) a i s obalovým materiálem zaplatil deset a půl tisíce korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference pana Bartoloměje: "Firmu Profigroup doporučuji, když chcete stěhování svěřit zkušeným. Pánové byli velmi slušní, ochotní a vstřícní. Na internetu jsem našel i levnější stěhováky, ale dal jsem na doporučení známého, trochu si připlatil a vůbec nelituji. Těch pár korun navíc za to stojí."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?