Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování pojišťovny

02. 01. 2019
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty

Firemní stěhování je pro nás hračka. Pošleme partu dvou nebo až deseti pracovníků, dle potřeby. Stěhujeme po Praze i mimo hlavní město.

Stěhování po Praze

V Praze stěhujeme velmi často, naše auta jsou v ulicích hlavního města k vidění každý den. Přesto je pro nás každá zdejší zakázka nová, maximálně důležitá a profesionálně vedená. Stejně tomu bylo v případě stěhování pro paní Janu, které jsme stěhovali jí vedenou pobočku České pojišťovny do Krče.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze (nebo v Kladně, Benešově, Dobříši, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně finančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci.

Paní Janě jsme stěhovali dvě kanceláře v přízemí do jedné velké kanceláře ve 3. patře. Vše jsme zvládli odstěhovat za necelých 8 hodin a i s obalovým materiálem zaplatila při využití party 4 pracovníků šestnáct tisíc korun.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

Reference paní Jany: "Děkuji za přestěhování kanceláře. Pánové byli slušní, vstřícní a šikovní. Firmu Profigroup určitě doporučím svým kolegům."

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?