Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování Praha-Žižkov

13. 04. 2017
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Další zajímavou zakázkou firmy Profigroup nedávno bylo i stěhování ze Žižkova na okraj Prahy. Hlavní město je specifické místo a na některých adresách je opravdu náročné vše logisticky správně načasovat a uskutečnit. Právě Žižkov patří mezi tyto lokality, neboť jsou zde úzké ulice a navíc ve většině z nich jezdí tramvaje.

Ztížené podmínky

Pro toto stěhování jsme neměli možnost výběru vozidla. Vchod do budovy se totiž nacházel pouze tři metry od tramvajového pásu. Bylo tedy nutné použít vozidlo s úložným prostorem o velikosti 18 m3. Naši pracovníci se s těmito stísněnými podmínkami vypořádali bez problémů.

Stěhování po Praze

Točité schody ve starším žižkovském domě byly jen lehkou překážkou. Veškerý nábytek i množství krabic naši pracovníci bez problémů vynosili. Jelikož byl byt věcmi hodně zavalený, bylo nutné se jednou vrátit. Praha naštěstí byla poměrně dobře průjezdná, a tak ani tento čas nijak výrazně nenavýšil celkovou kalkulaci zakázky.

Dobrá reference

“Pro stěhování jsme vybírali ze čtyř stěhovacích firem. Pouze firma Profigroup však splnila naše požadavky, kterými byla předběžná prohlídka a nízká cena. Proto jsme si vybrali tuto firmu. Cena byla mírně navýšena oproti předběžnému odhadu, ale úměrná pracím, které bylo nutné vykonat,” pochvalovali si po přestěhování manželé.

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?