Stěhování Rožmitál

Do města pod Třemšínem jsme stěhovali pana Luboše. Na přání zákazníka se akce uskutečnila ve dvou etapách. Odstěhovali jsme spoustu krabic i nábytek.

Stěhování Rožmitál

V Rožmitále nestěhujeme zatím tak často, ale o to cennější je pro nás každá zakázka. Stejně tomu bylo v případě zakázky od pana Luboše, který chtěl odstěhovat nábytek a osobní věci z bytu 3+1 a garáže ve Strančicích právě do Rožmitálu.

Výhoda vše v jednom

Nespornou výhodou námi vedených zakázek je to, že zákazník obdrží kompletní stěhovací službu. Od obalování, skládání do krabic, demontáže, montáže, nakládky, převozu až po vykládku, zbavení obalů a rozmístění na určené místo. Vše uvedené je již zahrnuto v hodinové sazbě za stěhování.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit. Profigroup však pracuje dle přesně stanovené hodinové sazby, která je zákazníkovi jasně definována už před zahájením stěhování a může si tak náklady průběžně počítat. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Rožmitále (nebo v Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích) je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. U pana Luboše, kterému jsme stěhovali ze Strančic byt 3+1 ve 3. patře, jsme vše stihli za devět hodin.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

stěhování z ulice
stěhování do podkroví
stěhování krabic

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?