Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
gradegradegradegradegrade

Stěhování solárních panelů

19. 07. 2018
|schedule Čtení tohoto článku zabere 2 minuty

Nejen nábytek nebo ošacení nosí naši pracovníci. Čas od času dostaneme specifickou poptávku ke stěhování. Například vynést solární panely na střechu.

Stěhování panelů

Ve Středočeském kraji už nás zná spousta spokojených zákazníků, a tak není divu, že už nám o stěhování volaji i jejich kamarádi a kolegové. Na doporučení se ozvala také jedna berounská firma, dodávající solární panely. Potřebovala dostat 22 kusů na střechu jedenáctipatrové budovy.

Až do oblak

Stěhovací službu pochopitelně nabízíme i v tomto rozsahu, a tak jsme výzvu přijali. Šéf party stěhováků prošel se zákazníkem celou cestu od vchodových dveří až po střechu a navrhl postup prací. Parta osmi pracovníků se poté rozmístila po věžáku a začala stěhovat těžké panely.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit, zvláště u takto specifické zakázky. Stejně jako u běžného stěhování však i v tomto případě byla zákazníkovi jasně definována částka už před zahájením stěhování. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze, Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. V případě firemních zákazníků je tento problém vyřešen.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat, potřebujete něco přemístit? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?