Stěhování solárních panelů

Nejen nábytek nebo ošacení nosí naši pracovníci. Čas od času dostaneme specifickou poptávku ke stěhování. Například vynést solární panely na střechu.

Stěhování panelů

Ve Středočeském kraji už nás zná spousta spokojených zákazníků, a tak není divu, že už nám o stěhování volaji i jejich kamarádi a kolegové. Na doporučení se ozvala také jedna berounská firma, dodávající solární panely. Potřebovala dostat 22 kusů na střechu jedenáctipatrové budovy.

Až do oblak

Stěhovací službu pochopitelně nabízíme i v tomto rozsahu, a tak jsme výzvu přijali. Šéf party stěhováků prošel se zákazníkem celou cestu od vchodových dveří až po střechu a navrhl postup prací. Parta osmi pracovníků se poté rozmístila po věžáku a začala stěhovat těžké panely.

Jasné ceny

Přesný čas trvání akce nelze nikdy předem určit, zvláště u takto specifické zakázky. Stejně jako u běžného stěhování však i v tomto případě byla zákazníkovi jasně definována částka už před zahájením stěhování. Ceny jsou ve Středočeském kraji i Praze pochopitelně stejné.

Bez příplatku

Objednávka stěhovacích prací v Praze, Benešově, Kladně, Berouně, Příbrami a dalších obcích je stejně firnančně dostupná ve všední den i o víkendu. Dokonce pracujeme i během většiny svátků. Zákazník si tak nemusí brát kvůli stěhování dovolenou nebo jiné volno v práci. V případě firemních zákazníků je tento problém vyřešen.

Nezávazná kalkulace

Než si službu stěhování objednáte, učiní vám náš operátor zdarma nezávaznou kalkulaci. Objednávka je poté stvrzena písemně. Chcete se přestěhovat, potřebujete něco přemístit? Zavolejte a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

stěhování solárních panelů
hotovo, panely jsou odstěhované na střeše
proklatě dlouhé schodiště

Zpět na reference stěhování bytů | Zobrazit všechny reference

Přidat referenci

Hodnocení

Doporučíte svým známým?